Forum Revival - forum Pokemon i Pokemon PBF

Zapisy - Umbreon

heros271 - 15 Gru 2012 10:25

Cytat:
° Tail Whip (Atak Kuperkiem)

To nie atak, i skąd ten komiczny kuperek?
Cytat:
° Faint Attack (Słaby atak)

Znikający atak pasuje lepiej.
Cytat:
° Guard Swap (Zastępca)
Zastępca to inny ruch...
Piotrek1113 - 15 Gru 2012 03:58

Heros, atak kuperkiem było nazwane w anime. Kiedy używał Psyduck :D
heros271 - 15 Gru 2012 04:29

Aha... super-słaba wersja ataku niezadającego obrażeń? :D
Nolfaverll - 15 Gru 2012 06:09

Obawiam się, że projekt ten jest zawieszony od bardzo długiego czasu, toteż nikt nie rozpatrzy, ba, nie wprowadzi twojego schematu w Pokedex. Zapewne chciałaś dobrze, wyszło spore faux pas, bo wystarczyło spojrzeć na daty, kiedy powstawały podania, regulaminy, czy inne posty w tym dziale. Minęło przecież 6,5 roku, jak w tym dziale nic się nie dzieje....

ps. Jakim cudem nie mam opcji moderatora na te działy?

Nolfaverll - 15 Gru 2012 10:35

Conquest napisał/a:
Nolfaverll napisał/a:
Obawiam się, że projekt ten jest zawieszony od bardzo długiego czasu, toteż nikt nie rozpatrzy, ba, nie wprowadzi twojego schematu w Pokedex. Zapewne chciałaś dobrze, wyszło spore faux pas, bo wystarczyło spojrzeć na daty, kiedy powstawały podania, regulaminy, czy inne posty w tym dziale. Minęło przecież 6,5 roku, jak w tym dziale nic się nie dzieje....

Skoro nie ma żadnych nowych tematów to lepiej pisać w starych niż wcale, nieprawdaż? ;)

Tak. Szczególnie, zgłaszając się do projektu, który miał miejsce 6,5 roku temu, potrzymał kilka miesięcy i upadł. No bo post po tylu latach tyle wniesie!
Poza tym, kompletnie mnie chyba nie zrozumiałeś. Nie chcę tępić aktywności użytkowników, ale takie tematy wpadają w spam. Może na PC pozwalacie na to, aby ktoś pisał w projektach, które upadły w 2006 roku, ale dla mnie coś takiego nie jest kluczem do wzrostu aktywności.

heros271 - 15 Gru 2012 10:37

Oj tam, przynajmniej mamy nowego usera z kawai awatarem!