›  Universum
›  Strona główna
›  Forum
›  XIPOG PBF
›  ALBUM
›  Szybko! Blog

Autor Kooperacja Pokemon Valhalla i Forum Revival

Rozwiń/Zwiń

Kooperacja Pokemon Valhalla i Forum Revival 24 Sie 2008 09:45
Jak już zauważyliście - Forum Revival stał się oficjalnym forum Pokemon Valhalla.

Od razu wiadomość dla wszystkich komentujących że się "sprzedaliśmy" - Forum Revival dalej pozostaje pod swoją starą nazwą, jedynie w logu oraz pewnie niedługo w tytule strony będzie stosowna adnotacja o kooperacji z Pokemon Valhalla.

Pojawiły się pytania - dlaczego? Odpowiedź jest prosta. Pokemon Valhalla mogło się szczycić największą ilością aktywnych użytkowników, jednakże bałagan i problemy z administracją na tym forum uniemożliwiały normalnym fanom korzystanie z niego. Natomiast Revival mimo swojej dobrej atmosfery i braku ewidentnego łamania regulaminu cierpiał na niedobór użytkowników. Dlatego powstał pomysł o połączeniu tego co dobre i tak oto mamy ten sojusz ;)

Myślę że i Valhalli i Revivalowi wyjdzie to na dobre :)

UWAGA : W komentarzach na Pokemon Valhalla w newsie odnośnie tej kooperacji pojawiły się bezsensowne i niczym niepodparte komentarze w stylu (parafrazując) "rev to syfff" "na revivalu są same n00by". Dlatego prosiłbym naszych-revivalowych użytkowników oraz tych którzy przybyli do nas z Valhalli - nie reagujcie na to. A tym bardziej nie wszczynajcie bezsensownych kłótni ;) To taka moja mała prośba

Rozwiń/Zwiń

24 Sie 2008 11:30
Dobrze .Ja jestem za =)

Rozwiń/Zwiń

24 Sie 2008 08:51
Ja tu przybyłem z Valhalli i nawet podoba mi się to miejsce. Myślę, że to forum się jeszcze rozwinie przy pomocy Valhalli i będzie wszystko ok.

Rozwiń/Zwiń

24 Sie 2008 09:10
A ja wcale sie nie ciesze, bo widzialem co sie dzialo na poprzednich odslonach for PV, gdzie admini tez zapowiadali, ze zapanuja nad tym. No i sami widzicie efekt... Nie chcialbym aby Rev podzielil los innych odslon - mam nadzieje ze tak nie bedzie ;o.

106 Pok/ów

X-3 8-8

Rozwiń/Zwiń

24 Sie 2008 09:14
d, ale zauważ, iż wtedy nie było żadnych alternatyw i nikt decyzyjny się nie wypowiadał za mocnym zwrotem, w którymś kierunku. Teraz jest alternatywa (dwa oddzielne fora) i osoba decyzyjna (p_sensei) powiedział jasno jak widzi sytuację. Tym razem nie ma "tego" do zapanowania, bo "to" jest na drugim forum.

Rozwiń/Zwiń Sygnaturę

Rozwiń/Zwiń

24 Sie 2008 09:19
Poza tym jest sprawne grono moderatorów (ja..) i adminów, którzy w razie czego ukarzą tych co trzeba i przywrócą porządek.

Rozwiń/Zwiń

24 Sie 2008 09:22
Pozwolę sobie wypowiedzieć się na ten temat... Otóż na tamtych forach administracja była nowa, prosto z naboru, tymczasem tu administracja jest nieliczna, ale dobra, szybka i sprawdzona. Vulpi na pewno ma już z 20 możliwych modów, gdyby sobie nie radzili, chociaż pewnie poradzą sobie świetnie. Ludzie, trochę wiary w vulpiego i KyKa! Naprawdę należy im się zaufanie, gdyż już wiele lat prowadzą to forum. Dzięki temu, każdy user niszczący forum zostanie zbanowany.

Rozwiń/Zwiń

24 Sie 2008 09:35
Cytat:
Poza tym jest sprawne grono moderatorów (ja..) i adminów, którzy w razie czego ukarzą tych co trzeba i przywrócą porządek.

No mam nadzieje...

Cytat:
Tym razem nie ma "tego" do zapanowania, bo "to" jest na drugim forum.

Ale "to" w czesci i tak tutaj przyjdzie w koncu. Moze nie taka ilosc, ale zawsze ;)

Mam nadzieje ze sie uda;p

Rozwiń/Zwiń

25 Sie 2008 02:07
szczęscia zyczę i owocnej współpracy :D

Admin PokeCollectu

Rozwiń/Zwiń

25 Sie 2008 04:00
Ja tam się cieszę że valhalla znalazła takie dobrze prowadzone forum
na tamtym forum gdy zwróciłem uwagę by nie przeklinali, ban odrazu
tutaj może jest mniej userów ale atmosfera przyjaźniejsza.

Odpowiedz do tematu