›  Universum
›  Strona główna
›  Forum
›  XIPOG PBF
›  ALBUM
›  Szybko! Blog

Autor Ksią??ka "Eragon"

Rozwiń/Zwiń

03 Sie 2006 04:54
Ja jestem w trakcie czytania i mówię: śWIETNA :tanczy: Od razu też wypozyczyłem "Najstarszego".
Prawdopodobnie wyjdze trzecia część pt:"Dziedzictwo"
A na film będę czekał i pojadę na niego :D

Rozwiń/Zwiń

05 Sie 2006 04:23
Mam Eragona (I i II część :P ) obydwie są świetne.. Najbardziej mi sie podaba w niej.. co? Krasnoludy! :D

Ale "Eragon" jest niczym w porównaniu do książek J.R.R Tolkiena, "Hobbita", "Silmariliona" czy WP.
Ostatnio zmieniony przez 05 Sie 2006 04:45, w całości zmieniany 1 raz  

Rozwiń/Zwiń

05 Sie 2006 08:37
No ja teraz zaczełem czytać tą książke i teraz czytam drugi roĽdział i już mi się spodobało, a jak ma wyjść film to super

Rozwiń/Zwiń

07 Sie 2006 09:46
Ja już preczytałem :D I książka jest świetna! Najlepszy kawałek, to ten, w którym Eragon załatwia Cienia (Shodowa) :hihi:

1 Pok/ów

Ten z?�y

Rozwiń/Zwiń

07 Sie 2006 11:34
Jezus jakie spoilery! Ja jestem dopiero w momencie, gdzie sprawdzają skąd jest jakiśtam olej co wypala ludzi :P Nie mówić mi co jest dalej, bo dopiero zacząłem czytać :P

PS - to on zabije cienia? Szkoda, już go zaczynałem lubić :P

Rozwiń/Zwiń Sygnaturę

Rozwiń/Zwiń

14 Sie 2006 11:05
Ja obydwie książki przeczytałem już dawno (Najstarszego skończyłem w marcu 2006) Są świetne obydwie części ale trochę za krótkie moim zdaniem. Czyta je się bardzo łatwo a przedewszystkim przyjemnie. Może i świat nie jest taki pełny jak w przypadku Tolkiena ale na pewno łatwiej się książke czyta. Osobiście wole WP ale ileż razy można czytać WP (w tym "Hobbita" itp.) Zawsze lepiej jest przeczytać coś świeżgo. Ale nie będę się zagłębiał w spur "Co lepsze?" Po prostu polecam Eragona z całej siły! Czekam na film i ostatnią już (niestety chlip :nie: ) książkę.

Odpowiedz do tematu