›  Universum
›  Strona główna
›  Forum
›  XIPOG PBF
›  ALBUM
›  Szybko! Blog

Autor GRAFIKI ! ! !

106 Pok/ów

X-3 8-8

Rozwiń/Zwiń

GRAFIKI ! ! ! 01 Lip 2006 11:17
Ostatnio zmieniony przez KyK 01 Lip 2006 11:19, w całości zmieniany 2 razy  
Rozwiń/Zwiń Sygnaturę

Rozwiń/Zwiń

25 Sie 2006 06:30
Małych ikonek shiny poków nie znajdziecie nigdzie indziej a są one moim ,3dzi0'a i Shade dziełem. Więc domagałbym się ,żeby stosowna informacja tam się znalazła. Siedziałem nad tym sporo ponad 2dni non stop więc chiałbym przynajmniej głupiego podpisu autorów. Z góry dzięki i skasujcie tego posta ,gdy zmienicie co trzeba.

106 Pok/ów

X-3 8-8

Rozwiń/Zwiń

25 Sie 2006 08:21
Ej chłopie rejestrujesz się z nikąd, piszesz posta i niby mam uwierzyć ? - to może potwierdzić tylko 3dzi0, bo Shade dawno nie było.

Poza tym nie opowiadaj nonsensów o tym, że nigdzie takich nie ma. Wystarczy dobrze poszukać.

Rozwiń/Zwiń Sygnaturę

Rozwiń/Zwiń

25 Sie 2006 08:30
Jack - naprawde nigdzie takich nie ma, spytaj vulpa. Potwierdzam slowa pitrka poza tym on był na tym forum jak jeszcze ciebie nie bylo więc z nikąd to on nie jest :] . Napracowalismy sie to fakt ale jak dla mnie takiego podpisu byc nie musi, jak pitrek chce to no problemo.

106 Pok/ów

X-3 8-8

Rozwiń/Zwiń

25 Sie 2006 08:33
Ciekawe gdzie był jak Revival się odbudowywał...

3dzi0 - dzięki za potwierdzenie.

Co do obrazków, to poszukam - nie wierzę aby na cały świat nie było drugich.

Rozwiń/Zwiń Sygnaturę

Rozwiń/Zwiń

25 Sie 2006 10:20
Nie było mnie ,bo mnie nie interesował Rev. Na Xipogu byłem drugi z czołowych graczy miałem najdłuższą grę ,a po przygodzie z chaxem zaprzestałem wchodzić na reva. Jednak to
nasza robota , nie wiem róbta jak chceta ja się z takimi nie spotkałem ,fajnie by było jakby vulpi się odezwał. Zrobicie jak chcecie to wasza strona ,jednak Ľle się czuję jak się narobiłem ,a ni ma mojego podpisu.

Rozwiń/Zwiń

28 Sie 2006 03:44
Jack, chyba musisz wszystkim powstawiać warny. Od 3dzia zacząwszy, przez Ronda, aż po mnie. ;) ale na mnie nie ma co nażekać, bo takich główek u was nie ma. Te od trzydzia też są nie-te-wasze...Ronda również. Czy w takim bądĽ razie nas warny nie ominą?

Odpowiedz do tematu