›  Universum
›  Strona główna
›  Forum
›  XIPOG PBF
›  ALBUM
›  Szybko! Blog

Autor Gra Pitrka

Rozwiń/Zwiń

28 Sie 2006 03:25
Niki poważnie poturbował Beedrill'a, lecz sama straciło mnóstwo mocy. Nie jest wstanie już zakopać przeciwnika. Padła na ziemię, a Beedrill próbuje wykończyć Niki swoim żądłem.

Niki - 5% Zatruty
Beedrill - 10%

Rozwiń/Zwiń

28 Sie 2006 03:27
-Niki! Odturlaj się na bok! Uderzy żądłem w ziemie i znów się wbije! Wtedy złap go za rękę zębami zakręć go i rzuć o drzewo! To będzie koniec!

Rozwiń/Zwiń

28 Sie 2006 03:36
Trapinch jest na skraju wyczerpania, ale udało się jej poturlać. beedrill ma wbite żądło w ziemię, ale próbuje je wyjąć i jakoś mu to wychodzi. Nagle usłyszałeś głos Summer: Piotrek daj z siebie wszytsko! Nie możesz tak łatwo przegrać!

Niki - 1% Zatruty
Beedrill - 9%

Rozwiń/Zwiń

28 Sie 2006 03:38
Wiem! Ma wbite żądło! Zaatakuj z boku tak ,aby mu się złamało!!! Wtedy złap za kikuta i rzuć nim o ziemie!! Na koniec zacznij po nim skakać! Daj z siebie wszystko Niki!!

Rozwiń/Zwiń

28 Sie 2006 03:49
Udało się Beedrillowi wyjąć żądło. Nagle Trapinch ostatnimi siłami skoczył tak, że żądło trafiło w samego Beedrilla, który po tym padł @_@. Trapinch dostał 190% punktów doświadczenia. Ty dostałeś od przeciwnika 500$. Z radości podniosłeś swoją Trapinch, która padła w Twoich rękach. Potem podeszła Summer, ktora rzekła: świetna robota Piotr!

Rozwiń/Zwiń

28 Sie 2006 03:55
-Świetnie Niki! Całuję poczka w czułko.
-Summer nie mam więcej pokemonów. Nie będę miał się jak bronić. Idziemy do centrum czy mam iść bez poków?

Rozwiń/Zwiń

28 Sie 2006 04:02
NIe mamy wyboru - wracamy! - rzekła Summer. JUż mieliście wracać, gdy nagle poczułeś coś w plecaku. To było jajko Dratini - zapewne się wykluwa. Nagle zauważyłeś, że PokeNav Ci dzwoni - to Lance, który rzekł po tym jak odebrałeś: Piotrek? Nie pytaj skąd mam do Ciebie kontakt. Czy jajko się wykluwa?? Pytam się no, bo miało się dzisiaj wykluć...

Rozwiń/Zwiń

28 Sie 2006 04:04
-Tak coś czuję czekaj rozwinę jajo z bluzy!
Robię tka jak mówiłe wkładam bluzę spowrotem do plecaka i biorę jajko na ręcę.
-Rusza się ,zaraz powinno się wykluć!

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi