›  Universum
›  Strona główna
›  Forum
›  XIPOG PBF
›  ALBUM
›  Szybko! Blog

Autor Umbreon

Rozwiń/Zwiń

Umbreon 14 Gru 2012 09:59
Umbreon

• [ Dane biologiczne ] :
Umbreon - pokemon ciemności. Promienie blasku księżyca dają temu pokemonowi siłę i zręczność. Największym jego atutem jest specjalna obrona (Special Defense). Jeśli Eevee jest intensywnie trenowany w świetle księżyca ewoluuje w Umbreona. Pokemon ten zamieszkuje zwykle ciemne obszary, takie jak gęste lasy, dzięki temu może czaić się w ciemności na swoją zdobycz. Nie ma różnic płci u tego pokemona.

Stosunek płci : - 87.5% - 12.5%
Wzrost : 100cm = 1m
Waga : 27 kg
Wrodzone zdolności : Synchronizacja
Ukryte zdolności : Wewnętrzne Skupienie
Typ :

Gatunek : Pokémon Księżycowy
Pokedex :
    Ogólny(Narodowy) - #197
    Johto - #189
    Hoenn - #342
    Sinnoh - #168
    Black2White2 - #096

Kolor : Czarny
Wymowa : Ambrion

Inne nazwy :
Japoński - ブラッキー (Burakki)
Niemiecki - Nachtara
Francuski - Noctali
Koreański - 블래키 (Beullaeki)

• [ Dane opisowe ] :
Wygląd zewnętrzny : Umbreon swym wyglądem przypomina pół kota, pół lisa. Do kota upodabnia go jego krótki, zaokrąglony pysk oraz ogromne oczy. Natomiast jego pozostałe części ciała są typowo lisie.
Głowa Umbreon'a jest zaokrąglona, czarna ze złotym okręgiem nad oczami. Umbreon posiada długie, niespotykanego kształtu uszy, również z obręczami. Oczy są duże, jasnoczerwone z czarnymi źrenicami. Prawdopodobnie umożliwiają lepsze widzenie w ciemnościach. W pysku znajdują się kły mniejsze niż u pozostałych form, dlatego Umbreon nie potrafi przyswoić ataku Bite. Czarny tułów Umbreon'a jest giętki i umożliwia szybkie poruszanie się (Quick Attack). Na łapach i ogonie również są złote okręgi. Nie jest do końca wyjaśniona funkcja tych wzorów. Prawdopodobnie umożliwiają pobieranie księżycowej energii (Moonlight).

Zachowanie : Kiedy Umbreon czeka na swą ofiarę to jego pierścienie na ciele zaczynają świecić. Często są widziane na dachach wpatrujące się w księżyc.

• [ Umiejętności ] :
Gdy zajdzie słońce obręcze na jego ciele zaczynają świecić, siejąc strach w sercu każdego, kto znajdzie się w pobliżu. Gdy jest zaniepokojony broni się wystrzeliwując trujący pot ze swych porów. Podczas pełni księżyca, albo gdy jest podekscytowany lub szykuje się do ataku, jego obręcze świecą jeszcze jaśniej na żółto. Umbreon potrafi niepostrzeżenie przemykać obok przeciwnika i znikać w najmniej spodziewanym momencie.

° Tackle
    ° Tail Whip
    ° Helping Hand
    ° Sand-attack
    ° Pursuit
    ° Quick Attack
    ° Confuse Ray
    ° Faint Attack
    ° Assurance
    ° Last Resort
    ° Mean Look
    ° Screech
    ° Moonlight
    ° Guard Swap

• [ Ewolucja ] :
Cytat:

Ostatnio zmieniony przez 15 Gru 2012 11:57, w całości zmieniany 3 razy  

4 Pok/ów

Rozwiń/Zwiń

15 Gru 2012 10:25
Cytat:
° Tail Whip (Atak Kuperkiem)

To nie atak, i skąd ten komiczny kuperek?
Cytat:
° Faint Attack (Słaby atak)

Znikający atak pasuje lepiej.
Cytat:
° Guard Swap (Zastępca)
Zastępca to inny ruch...

Rozwiń/Zwiń

15 Gru 2012 11:46
Ok. Usunęłam wszystkie tłumaczenia z umiejętności, żeby nie porozumień więcej nie było ;) a "Kuperek" wziął się z tłumaczeń na kilku stronach i z tłumaczenia na jednej z gier Pokemon xd

141 Pok/ów

Mamma Mia!

Rozwiń/Zwiń

15 Gru 2012 03:58
Heros, atak kuperkiem było nazwane w anime. Kiedy używał Psyduck :D

4 Pok/ów

Rozwiń/Zwiń

15 Gru 2012 04:29
Aha... super-słaba wersja ataku niezadającego obrażeń? :D

94 Pok/ów

Rozwiń/Zwiń

15 Gru 2012 06:09
Obawiam się, że projekt ten jest zawieszony od bardzo długiego czasu, toteż nikt nie rozpatrzy, ba, nie wprowadzi twojego schematu w Pokedex. Zapewne chciałaś dobrze, wyszło spore faux pas, bo wystarczyło spojrzeć na daty, kiedy powstawały podania, regulaminy, czy inne posty w tym dziale. Minęło przecież 6,5 roku, jak w tym dziale nic się nie dzieje....

ps. Jakim cudem nie mam opcji moderatora na te działy?

Rozwiń/Zwiń

15 Gru 2012 06:15
Nolfaverll napisał/a:
Obawiam się, że projekt ten jest zawieszony od bardzo długiego czasu, toteż nikt nie rozpatrzy, ba, nie wprowadzi twojego schematu w Pokedex. Zapewne chciałaś dobrze, wyszło spore faux pas, bo wystarczyło spojrzeć na daty, kiedy powstawały podania, regulaminy, czy inne posty w tym dziale. Minęło przecież 6,5 roku, jak w tym dziale nic się nie dzieje....

Skoro nie ma żadnych nowych tematów to lepiej pisać w starych niż wcale, nieprawdaż? ;)

Nolfaverll napisał/a:
ps. Jakim cudem nie mam opcji moderatora na te działy?

Skończył się dobrobyt xD

94 Pok/ów

Rozwiń/Zwiń

15 Gru 2012 10:35
Conquest napisał/a:
Nolfaverll napisał/a:

Skoro nie ma żadnych nowych tematów to lepiej pisać w starych niż wcale, nieprawdaż? ;)

Tak. Szczególnie, zgłaszając się do projektu, który miał miejsce 6,5 roku temu, potrzymał kilka miesięcy i upadł. No bo post po tylu latach tyle wniesie!
Poza tym, kompletnie mnie chyba nie zrozumiałeś. Nie chcę tępić aktywności użytkowników, ale takie tematy wpadają w spam. Może na PC pozwalacie na to, aby ktoś pisał w projektach, które upadły w 2006 roku, ale dla mnie coś takiego nie jest kluczem do wzrostu aktywności.

Rozwiń/Zwiń Sygnaturę

4 Pok/ów

Rozwiń/Zwiń

15 Gru 2012 10:37
Oj tam, przynajmniej mamy nowego usera z kawai awatarem!

Rozwiń/Zwiń

15 Gru 2012 10:38
Nolfaverll napisał/a:
Conquest napisał/a:
Nolfaverll napisał/a:

Tak. Szczególnie, zgłaszając się do projektu, który miał miejsce 6,5 roku temu, potrzymał kilka miesięcy i upadł. No bo post po tylu latach tyle wniesie!
Poza tym, kompletnie mnie chyba nie zrozumiałeś. Nie chcę tępić aktywności użytkowników, ale takie tematy wpadają w spam. Może na PC pozwalacie na to, aby ktoś pisał w projektach, które upadły w 2006 roku, ale dla mnie coś takiego nie jest kluczem do wzrostu aktywności.

LOL, nie chcę się kłócić ;p

Powiem tylko tyle, że raczej te posty nie zaszkodzą...

Odpowiedz do tematu