›  Universum
›  Strona główna
›  Forum
›  XIPOG PBF
›  ALBUM
›  Szybko! Blog

Autor Pokemon X i Pokemon Y - sz??sta generacja Pokemon??w!

161 Pok/ów

Talentless artist

Rozwiń/Zwiń

08 Sty 2013 08:10
Cytat:
Przemyślenia 15-latka, lol.

Stałeś się niemiły, Del :<
Częściowo podzielam zdanie Vulpa. Myślę, że wolałbym tradycyjny wygląd gry. Niby ten wygląda jakoś... Nowo, ale to... Nie będę mógł się przyzwyczaić. A co do spritów - jeśli ich nie będzie, to masakra : o Z czego będę robił fuzje?
Iiii... Właśnie do mnie też coś dotarło. Wychodzi 6 gena... I będę o kolejne 100 poków w tył z MWF :<
A nazwy gier? Co ich wzięło z tym "nowym początkiem" i w ogóle? Wolałbym kolory. Jeśli już tworzą jakiś utrwalony w głowach fanów szablon, to niech się go trzymają.

7 Pok/ów

Rozwiń/Zwiń

08 Sty 2013 09:50
Z początku widząc na Deviancie startery myślałam, że to jakieś kolejne fakemony, weszłam na Bulbapedię i miła niespodzianka. :)
Startery jak dla mnie całkiem ok. Ale szkoda, że gry będą tylko na 3DS. Pozostaje mi albo zmiana konsoli albo emulator, niestety...

Rozwiń/Zwiń Sygnaturę

161 Pok/ów

Talentless artist

Rozwiń/Zwiń

09 Sty 2013 10:40
Widzę coś nowego na Pokebeach:
PokeBeach napisał/a:
The new Pokemon X and Y mini-site has revealed that the two Legendary Pokemon are named Xerneas (pronounced "zurr-nee-uss") and Yveltal ("ee-vel-tall"). The names will be the same in every language.

Ukazano nazwy! Nowe legendy pokazane w trailerze (czy co to tam było):
Xerneas
Yveltal

4xI
61 Pok/ów

WHAT'YA LOOKIN AT?

Rozwiń/Zwiń

19 Sty 2013 09:43
a niech mnie, revival rozmawia o pokemonach :D

no to tylko jeszcze trochę ogaaru (z mpokiem), i 'my fav place' z powrotem wróci na polską pokescenę :3

Froakie jest moim ulubiencem,a zaraz potem Chespin... Fenekin jest na trzecim miejscu, ale to nie znaczy, że jest ostatni!!! OJ NIIE :D

141 Pok/ów

Mamma Mia!

Rozwiń/Zwiń

12 Lut 2013 04:08
Pamiętacie te moje rozważania na temat tego plakatu i rzekomej Eeveelucji? No to proszę:

Bardzo kokardkowa i ma bardziej roztwarte oczy niż u pozostałych ;p

161 Pok/ów

Talentless artist

Rozwiń/Zwiń

17 Lut 2013 04:42
Nikt nie pisze? :< Chciałem napisać o nim, ale mnie wyprzedziłeś. Trudno, dopiszę nieco info. Jego angielska, oficjalna nazwa to Sylveon(jak myślicie, od czego to pochodzi?) Aktualnie nie ujawniono jego typu... Jak myślicie, jaki to będzie? Co myślicie o jego wyglądzie?

Moje skromne zdanie:
-Jego typ wygląda mi na normalny lub psycho. Ale, że takie już były, bardziej prawdopodobne będzie normal, ze względu na typ eevee. A może nowy typ? Ciekawe w jaki sposób będzie ewoluował. Wydaje mi się, że będzie to coś nowego i przebojowego. Pożyjemy, zobaczymy.
-Ma takie... nie-eeveelucyjne oczy i posturę. Wszystkie są takie tajemnicze i wyglądają smukło i z gracją. On wygląda nieporadnie. I jak dla mnie, wstąźki przy uszach są niepotrzebne. Leafeon i glaceon były fajne i dopasowane. On ma dla mnie jakieś nijakie kolory. Co to za typ i w ogóle? Sam nie wiem. Ma wady, ale jest znośny. Przypomina chociaż inne eevolucje- jest inny, ale nie aż tak.
Ocena:7/10

Do tego - mało tych nowych pokemonów pokazują. Z tego co oglądam gdzieś, to się "bawią" w jakieś karty i eventy zamiast coś pokazać.

4 Pok/ów

Rozwiń/Zwiń

18 Lut 2013 11:24
Bagon97 napisał/a:
angielska, oficjalna nazwa to Sylveon(jak myślicie, od czego to pochodzi?)

http://en.wikipedia.org/wiki/Sylvan

161 Pok/ów

Talentless artist

Rozwiń/Zwiń

07 Kwi 2013 11:51
Należy być na czasie! Z tego co wiem, wczoraj ujawniono "nowego pokemona ze znajomym wyglądem" ("A New Pokemon with a Familiar Look"). Daję obrazek:

Rzeczywiście, nowy pokemon przypomina kogoś znanego z 1 geny - Mewtwo(do tego nieco Mienshao jak dla mnie). Wg. Pokebeach, może być to jego nowa forma, coś jak Origin Form u Giratiny, albo Sky Form u Shayimina(dobrze napisałem?)
Moim zdaniem, jest to nowy pokemon, jak dobrze PBeach zauważyło, jest to "nowy pokemon ze znajomym wyglądem" a nie "stary pokemon z nowym wyglądem". Mi osobiście wydaje się, że będzie to nowy pokemon, ale związany z Mewtwo - został on stworzony przez człowieka, a jak wiadomo, człowiek ma tendencję do ulepszania swoich odkryć i wynalazków. Choć nie ukrywam, fakt, że jest to jakaś nietypowa forma Mewtwo, wcale nie jest wykluczony - prócz opisu "A New Pokemon with a Familiar Look" i artworku, nie podano nic, więc to wszystko tylko moje przypuszczenia. Do tego, chcę zauważyć coś (dla mnie) pozytywnego - ujawniono mało, bo zaledwie 7 (lub 6, jeśli to będzie tylko forma) pokemonów, a już zrobili 2 związane z wcześniejszymi genami. Tego mi zabrakło w 5 generacji - nowych ewolucji. Miejmy nadzieję, że w krótkim czasie ujawnią jeszcze nieco informacji, ewolucji, form i wiele innych rzeczy, na które tak wszyscy fani czekają. Byle do października, wszystko się okaże.

141 Pok/ów

Mamma Mia!

Rozwiń/Zwiń

07 Kwi 2013 06:11
Jakby się okazało, że to nowa Mewtwo to by nie cackali się z "nowym pokemonem podobny do starego". Ale jednak, jest wiele pytań a mało odpowiedzi. Ja mam bardzo dziwną teorię, że Mewtwo stworzył swego klona (heh, klon z klona xD ). I może się powtórzyć sytuacja, tak jak było z Luvdisciem i Alomomolą (tylko że zamiast ewolucji, to nowa forma).

161 Pok/ów

Talentless artist

Rozwiń/Zwiń

13 Kwi 2013 04:06
Japończycy dali info. Okazuje się, że jest to jednak nowa forma Mewtwo, która ma pojawić się w filmie 16. Na razie tylko tyle wiadomo.

Odpowiedz do tematu