›  Universum
›  Strona główna
›  Forum
›  XIPOG PBF
›  ALBUM
›  Szybko! Blog

Zamknięty przez: Nolfaverll (09 Lut 2011 06:08

Autor Nab??r lutowy

94 Pok/ów

Rozwiń/Zwiń

Nabór lutowy 01 Lut 2011 08:27
Yup. Kolejny nabór. Niby nie ma narzekań o brak wolnych miejsc, ale cóż, lepiej zapobiegać, niż leczyć. Zwłaszcza, kiedy tylko nieliczni mają więcej, niż jedną grę. A praktycznie - miejsc nie jest tak dużo, a ci MG, którzy miejsca mają, stawiają spore warunki.

Zasady takie, jak zwykle. III etapy, trwające około tygodnia. I etap planuję zakończyć w przyszłą środę. Oto standardowe wymogi przy pierwszym etapie:

Cytat:
Nick, wiek
Doświadczenie w prowadzeniu gier
Znajomość ortografii i interpunkcji
Znajomość świata Pokemon
Liczba od 1 do 10

Cóż, jak wspomniałem - I etap zakończy się w przyszłą środę, więc nie obijać się, tylko zabierać się do roboty ;)
Ostatnio zmieniony przez Nolfaverll 26 Lut 2011 02:33, w całości zmieniany 1 raz  
Rozwiń/Zwiń Sygnaturę

Rozwiń/Zwiń

01 Lut 2011 10:05
Nick, wiek: Bella, za 2 miesiące 14 ;P
Doświadczenie w prowadzeniu gier Pierwsze moje zetknięcie z PBFem nastąpiło na malutkim forum, w gronie gdzie każdy się znał. Powiedziałam adminowi, że mógłby dać dział na PBF gdyż go nie było. dostałam rangę i jako jedyna prowadziłam tam gry wszystkim, którzy mieli ochotę w nie grać ;3 Potem dłuższą chwilę stacjonowałam na PokeCollect jako MG. Było też PokoClub - tutaj niestety trwało to bardzo krótko z powodu braku czasu, chęci i ogólnie :(
I to chyba wszystko.
Znajomość ortografii i interpunkcji: Ortografia - rzadko popełniam jakiekolwiek błędy, a nawet jeśli , spowodowane są niedociśnięciem literki na klawiaturze. Interpunkcja - tu już trochę gorzej, gdyż zawsze była ona moją słabą stronę, ale będę starała się tego unikać, by nie raziło nikogo w oczy.
Znajomość świata Pokemon: Mogę prowadzić grę we wszystkich 4 regionach. Pokemonami interesuję się już bardzo długo, więc naprawdę mogę stwierdzić, że je znam. Nawet jeśli zauważę jakieś niedociągnięcia... od czego jest serebii?
Liczba od 1 do 10: 3, proszę.

Huh, mój pierwszy raz ^^

97 Pok/ów

Rozwiń/Zwiń

01 Lut 2011 10:20
Nick, wiek: Mentos, 18
Doświadczenie w prowadzeniu gier: Olaboga... Muszę? Dobra. MCX - długo i dużo gier, kilka razy XIPOG - też dużo razy i długo. Na prawdę bardzo duże.
Znajomość ortografii i interpunkcji: Celujący.
Znajomość świata Pokemon: Dwa najnowsze światy są mi trochę obce, wolałbym nie prowadzić tam gier. Ale jak ktoś się uprze, mam bulbapedie i cały internet.
Liczba od 1 do 10: 4

Obiecuję, tym razem zdążę!

szczegóły..
Otrzymano 2 Pok/ów:
Aggy, plutonio
Rozwiń/Zwiń Sygnaturę

32 Pok/ów

Rozwiń/Zwiń

01 Lut 2011 10:44
A co mi tam...

Nick, wiek: Rapid, za miesiąc 12
Doświadczenie w prowadzeniu gier: Cóż, jeśli liczy się sesja "podwórkowego rpga", to coś tam się znajdzie, choć jak gram w coś takiego, to nie są to Pokemony. Jeśli natomiast chodzi o sesje forumowe, to brak, przyjemności pbfowej doświadczyłem jedynie jako gracz, niemniej czytam dużo gier i z dnia na dzień moje "doświadczenie", o ile takowym możemy go nazwać, jest coraz większe.
Znajomość ortografii i interpunkcji: Hmm... co tu mówić, nie boję się powiedzieć, iż doskonała ortograficznie i bardzo dobra interpunkcyjnie. Choć faktem jest, iż brałem udział w wielu konkursach języka polskiego i na ogół wychodziło mi to dość dobrze. A 6 z polskiego na koniec chyba też coś wyjaśnia :D .
Znajomość świata Pokemon: Świetna. Co się mnie nie spytasz, przeważnie znam odpowiedź. Danym przedmiotem interesuję się od brzdąca i wiele rzeczy mi nie poumykało. Jak coś, to zawsze wiadomo jakich podpowiedzi użyć xD .
Liczba od 1 do 10: 2, poproszę

szczegóły..
Otrzymano 1 Pok/ów:
Gemp
Rozwiń/Zwiń Sygnaturę

51 Pok/ów

Rozwiń/Zwiń

03 Lut 2011 08:08
Wiem, że to pewne zaskoczenie, ale skoro studenci mogą mieć tylko 3 graczy, to chciałbym jeszcze raz spróbować swoich sił :)

Nick, wiek: Cloud, 19 ( sweet nineteen :D )
Doświadczenie w prowadzeniu gier: Nareszcie mogę tutaj coś napisać :) A więc tak 2 razy mg na Revivalu, raz na Astville, teraz ciągle na Poko :)
Znajomość ortografii i interpunkcji: Jestem studentem, gdybym nie znał ortografii, siedziałbym w podstawówce, a nie teraz w OHAPIE :D W dodatku jest podkreślacz błędów, nah, dlaczego on uważa, że mój nick napisałem z błędem :(
Znajomość świata Pokemon: Perfect :3 Od Kanto do Sinnoh :)
Liczba od 1 do 10: 1

szczegóły..
Otrzymano 5 Pok/ów:
Szin, PaoChi, wikkaz, ShootingStar, Gusiek
Rozwiń/Zwiń Sygnaturę

14 Pok/ów

Rozwiń/Zwiń

05 Lut 2011 12:01
W jednym naborze już zostałem zdyskwalifikowany. Jeśli jest do mnie jakiś problem, wal z grubej rury.

Nick, wiek: Piecia, 17
Doświadczenie w prowadzeniu gier: W głównej mierze MG na Xipogu i Astville.
Znajomość ortografii i interpunkcji: Tu sobie posłodzę - świetna. Mam tam jakieś doświadczenie w pisaniu recenzji i gier, biorę teraz udział w olimpiadzie polonistycznej i znacznie te umiejętności podszlifowałem.
Znajomość świata Pokemon: From Kanto to Shinnou. Wszystkie krainy i niuanse świata opanowane w stopniu co najmniej wystarczającym.
Liczba od 1 do 10 : 5

szczegóły..
Otrzymano 3 Pok/ów:
firegon, spoconyzenek, plutonio
Rozwiń/Zwiń Sygnaturę

94 Pok/ów

Rozwiń/Zwiń

09 Lut 2011 06:08
No, tłumów nie ma.
5 osób, które napisały w miarę dobre podania, dlatego zainteresowani naborem przechodzą dalej. Również dlatego podjąłem decyzję, by II i III etap połączyć w jedno. To już chyba któryś taki raz, że z powodu małego zainteresowania skróciłem czas trwania całego naboru...
I z powodu odejścia Olcia śmiało przyznać, że ponad połowa kandydatów zostanie Mistrzami Gier. Kto dokładniej? To rozstrzygnie połączony II i III etap ;)

Kandydaci niebawem (zapewne jeszcze dziś) otrzymają PW z dalszymi informacjami.

Rozwiń/Zwiń Sygnaturę

94 Pok/ów

Rozwiń/Zwiń

14 Lut 2011 11:10
Mam już wyniki. Miło, co nie?
Przeczytałem i oceniłem ostatnią pracę, co utwierdziło mnie w wyborze dwójki MG. Są nimi Bella oraz Cloud. Gratuluję obojgu ^^
Mówiłem, że przyjmę ponad połowę kandydatów na MG. Połowa z 5 wynosi 2,5. Ponad połowa, czyli trójka. Dylemat na trzecie miejsce był dość duży...
Mentos, Mentos, Mentos... Nasz moderator pracę napisał (jest to tylko moja ocena) dość słabo. Szło jednak za nim doświadczenie. Ale poziom obu prac był tym najsłabszym...
Rapid - Ostrą konkurencję miał w walce o 3 nominację i można powiedzieć, że mu się udało. To znaczy, nie otrzymał jeszcze (Jeżeli nieco poprawi umiejętności tworzenia gier i B.A. to będzie "jeszcze") posady MG, ale napisał przyzwoicie. 4 suma punktów mówi sama za siebie.
PieciEx - do jego kandydatury byłem sceptycznie nastawiony. Owszem, cały czas mam w pamięci fakt, iż ostatniego razu odszedł, zanim wyleciał, bo miał wylecieć - zbędne kłótnie z Delejtem miały tym zaowocować, jednak udało mu się ubiec dymisję...
Oj, chciałbym, żeby się coś takiego nigdy więcej nie powtórzyło. Piecyk napisał obie prace najlepiej spośród całej piątki i chyba jestem poniekąd zmuszony (bo jego praca spodobała się nawet mi) nominować go na trzeciego MG.

Bella, Cloud, PieciEx - niebawem otrzymacie swoje działy, a następnie wiecie co - tematy z waszymi wymaganiami, zapisy, sygnatury, boxy i zabierać się do tworzenia gier.
Dziękuję, dobranoc :>

szczegóły..
Otrzymano 2 Pok/ów:
Szin, BeenHakier
Rozwiń/Zwiń Sygnaturę

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi