›  Universum
›  Strona główna
›  Forum
›  XIPOG PBF
›  ALBUM
›  Szybko! Blog

Autor Regulamin DayCare

94 Pok/ów

Rozwiń/Zwiń

15 Lip 2010 01:43
Mam jedną małą uwagę do wszystkich korzystających z DayCare Center:
- Bardzo proszę o pisanie w waszych tematach, że odbieracie pokemona. Niepotwierdzenie przy odbiorze (teoretycznie) wiąże się z tym, że pok nadal jest w DC i nadal was obowiązuje regulamin (w szczególności punkt, że pokemon będący w DayCare Center nie może być używany do walk z waszych grach). Niestosowanie się do tego będzie traktowane jako złamanie regulaminu, karane warnem o wartości 1 (w przypadku notorycznych powtórzeń ilość warna wzrośnie do dwóch)

Rozwiń/Zwiń Sygnaturę

Rozwiń/Zwiń

30 Lis 2010 08:10
No to ja z kolejnym pytankiem.
Można dać do DC dwa poki równocześnie(i więcej)? Jeśli tak, to w jaki sposób? Dwa oddzielne tematy, czy dajemy dwa poki do jednego tematu?

W jednym temacie, tylko dokładnie opisujesz, czy chodzi o tą samą ofertę, czy dwie różne. Nolf
Ostatnio zmieniony przez Nolfaverll 30 Lis 2010 08:12, w całości zmieniany 1 raz  

6 Pok/ów

Rozwiń/Zwiń

02 Cze 2011 01:09
Mam pytanie odnośnie oferty Breedingu. Mam samicę Eevee i samca Buizela należących do wspólnej Egg Group - Ground. Jeśli nienaturalnymi atakami, które ich potomek może odziedziczyć są ruchy, które mogą być przyswojone wyłącznie przez TM to Eevee zna Shadow Ball, a Buizel Rain Dance. Mam parę pytań, bardzo proszę o pomoc. :)
1) Czy słusznie zakładam, że potomkiem tej parki będzie Eevee, a nie Buizel?
2) Jak jest z dziedziczeniem nienaturalnych ataków? Dziecko otrzyma je tylko po ojcu, tylko po matce czy po obojgu rodziców? Czy też oboje rodziców muszą znać ten sam nienaturalny atak, żeby dziecko mogło znać go po wykluciu?

1) To, czy wykluje ci się Eevee czy Buizel, zależy od twojego MG.
2) Pokemony dziedziczą je po obojgu rodzicach.
Nolf
Ostatnio zmieniony przez Nolfaverll 02 Cze 2011 01:24, w całości zmieniany 1 raz  
Rozwiń/Zwiń Sygnaturę

Odpowiedz do tematu