›  Universum
›  Strona główna
›  Forum
›  XIPOG PBF
›  ALBUM
›  Szybko! Blog

Autor Nintendo nieoficjalnie

Rozwiń/Zwiń

Nintendo nieoficjalnie 16 Sty 2012 05:48
W komentarzach do newsa "Już na MPoke!" wynikła rozmowa na temat promowania projektu Pokemon Platinum PL przez portal MPoke. Glossy usuwa wszystkie komentarze, więc przytoczę swój ostatni:

Cytat:
Glossy, sam sobie przeczysz ;) Cytuję:
"@Tfor – Platinum PL jest jak najbardziej legalną kopią gry jeśli pobierający posiada jej oryginalną wersję. Nie będziemy udostępniać innych gier, a jedynie polską wersję Platyny."

W ostatnim zdaniu powyższego cytatu napisałeś, że będziecie udostępniali polską wersję Platyny. Mówisz, że Platinum PL jest jak najbardziej legalną kopią gry. Ale chyba nie wiesz jak należy określić coś mianem gra. Pokemon Platinum to jest gra, normalna gra w pudełku, kartridż i te sprawy. Natomiast wersja Pokemon Platinum PL to nic innego jak hack, to nie jest legalna wersja gry. Jest to gra Pokemon Platinum w której ingerowano w pliki - co jest nielegalne. Wyżej piszesz co innego, teraz piszesz co innego = i co tym razem wymyślisz?

Glossy, najpierw pisałeś, że będziecie udostępniać tylko Pokemon Platinum PL - potem wmawiasz mi, że nigdzie tego nie napisałeś.
Wcześniej piszesz, że Pokemon Platinum PL to legalna kopia gry = Your argument is invalid.

24 Pok/ów

Rozwiń/Zwiń

16 Sty 2012 06:57
Napisałem to już w szołcie oraz w komentarzu na MPoke. Dobrze, napiszę to też tutaj.

Jak już wspominałem wcześniej w Shoutbox’ie Forum Revival – pomyliłem się, popełniłem błąd. Przepraszam, jestem tylko człowiekiem. ROMów NIE BYŁO na MPoke (no chyba, że Panowie jakiś zauważyli?) i NIE BĘDZIE. Miał powstać tylko DZIAŁ z Platyną PL. Usunąłem go ponieważ jak już wspominałem – popełniłem błąd. Dziękuję za wszystkie komentarze i zwrócenie mi uwagi. Nie wszystko co robię zawsze jest i będzie perfekcyjne. Od tego jesteście Wy, użytkownicy, aby mi zwrócić uwagę.

EDIT:
Chciałbym tylko dodać, że nikt nigdzie nie usuwał komentarzy. Sami możecie to sprawdzić na MPoke. :)

Odpowiedz do tematu