›  Universum
›  Strona główna
›  Forum
›  XIPOG PBF
›  ALBUM
›  Szybko! Blog

Autor Brama do kr??lestwa ciemno?›ci

Rozwiń/Zwiń

22 Mar 2012 09:33
Imię, nazwisko, ksywka: Archie
Starter: Gastly
Wygląd: Wysoki chłopak, irokez na głowie, bojówki glany czerwona koszulka i plecak.
Charakter: Jest nauczony nie ufności do ludzi ale to z powodu tego jak ludzie go traktują, ale w głebi duszy jest miłym chłopakiem.
Kraina: Kanto
Zawód #1: trener
Zawód #2: bokser
Zarys historii postaci:Od zawsze wychowywal mnie ojciec, który chcial ze mnie zrobic budowlańca, ale mnie ekscytowaly pokemony, pewnego dnia gdy moj ojciec zabral mnie na budowę, w kszakach coś się poruszylo, podszedłem tam i zobaczyłem bawiacego się tam Gastly. Ojciec powiedział że jeżeli wolę pokemony od budowy to nie jestem już jego synem. Uciekłem zapłakany w strone lasu i usiadłem na jednym z pniaków, Gastly zaczą mnie pocieszac. Wiedziałem że teraz musze życ sam i pomyślałem ze razem z nim bedzie mi łatwiej, spytałem sie go czy nie chce mi towarzyszyc pokiwał głową i ruszyliśmy w świat.
Cel: Chce pokazac że chłopak o którym karzdy mówil że jest nieudacznikiem może jednak coś osiągnąc.
Rodzaj gry: Lvl

Ouch, będzie ciekawie. Widzę, że ktoś nie czyta tego, co niedoszły MG wytycza w pierwszym poście zapisów. Nolf.
Ostatnio zmieniony przez Nolfaverll 22 Mar 2012 09:43, w całości zmieniany 1 raz  

5 Pok/ów

Rozwiń/Zwiń

24 Mar 2012 10:33
archie123

Eeee... Ignorancja na poziomie 100%. Nawet nie zerknąłeś do pierwszego posta, nie zgadza się formularz, za krótka historia, zła kraina, gra levelowa i tak dalej... Nie przyjmuję oczywiście.

Bonus specjalny: ostrzeżenie za złamanie wszelkich możliwych zasad składania podań do mnie ^^ .

5 Pok/ów

Rozwiń/Zwiń

18 Cze 2012 10:26
Chciałbym zaznaczyć, że miejsca u mnie niezmiennie są i nadal można składać podania :).

Rozwiń/Zwiń

zapis 13 Mar 2013 09:26
Nick: Lunatyk lub Tadeusz (nazywany przez wrogów)
Imie: Rafael Tadeusz
Nazwisko: Auditore
Wygląd: Młody przystojny mężczyzna (tak twierdzą jego koleżanki). Wzrost około metra osiemdziesiąt. Ma kruczo-czarne lekko kręcone, włosy. Opadają mu do łopatek, utrzymuje je chusta koloru lapis-lazuli ukrywa tarze szpetną bliznę przechodzącą mu przez czoło. Oczy chłopca kolory elfickiej zieleni (żywa jasna zieleń przez, którą czasami widać dusze i bledną przy medytacji). Postać ta bjest widocznie lecz niezbyt dobrze zbudowana. Ubiera się w bluzkę z długim rękawkiem
w kolorze bieli , a na to niebieski T-shirt z shiny umbreonem. Chodzi tarze w zielonej kamizelce, spodniach wojskowych, torbą na pas (pamiątka po Ojcu) i adidasy w ciemnym kolorze bazaltu.
Historia postaci:
Nasza opowieść zaczyna się w regionie Bulbinia na skrajach miasteczka Clefful
razem z przyjaciółmi Tris i Antoniem szli do lasu Kurańskiego pooglądać życie rzadkich pokemonów.
Rafael i Tris odłączyli się od Antonia, który musiał iść do domu z powodu chorej siostry
Dwójka przyjaciół zagłębiali się w las tropiąc stado deerlingów. Stado zaprowadziło ich do wodopoju tryskającego z dość sporej sterty kamieni. Tris zauważyła, że dwa deerlingi chcą żebyśmy poszli za nimi. Pokazały nam wejście do jaskini.
-Czy musimy tam wejść? - zapytała z niepewnością w głosie Tris deerlingi.
Odpowiedziały lekkim kiwnięciem głowy pierwszy deering. Wchodząc do jaskini usłyszeliśmy dziwny daleki pisk. Zagłębiając się wgłąb jaskini piski narastały. Nagle straciłem grunt pod nogami Tris rzuciła się mi na pomoc. Razem ześlizgnęliśmy po stromej ścianie z kryształu górskiego. Gdy zjechaliśmy, znaleźliśmy się w dziwnej, bardzo dziwnej grocie z kryształu górskiego, lapis lazuli, diamentów i obsydianu. Wyglądało to na podziemną świątynie Eevee. Dookoła były posagi eeveelucji głowami skierowanymi w stronę niewidocznej ściany. Stamtąd dobiegały te dziwne piski. Podchodząc do krańca groty zauważyłem posagi nieznanych mi pokemonów. Wykonane były z diamentów i kryształu górskiego. Podchodzą do posągów Tris krzyknęła, ponieważ figury zapłonęły magicznym czerwonym światłem.
-Kim jesteś? - zapytał głos wydobywający się z posągów
-Nazywam się Rafael – odpowiedziałem z uprzejmym głosem- ta młoda kobieta to Tris moja przyjaciółka
Barwy posągów zmieniły się na błękit.
- Witajcie Tris i Rafaelu. Ja nazywam się Arceus Bóg pokemonów. - powiedział posąg pierwszy po prawej. - To jest Giratina władca filarów świata, posag po mojej lewej. Dalej jest Dialga pani czasu pierwszy posag po lewej, Palkia pani przestrzeni po lewe Garitiny.
- Co to za miejsce? - zapytałem
- To Świątynia źródeł wiecznej młodości – odpowiedziała Giratina – Miejsce w którym stoisz to część poświęcona Eevee i jego ewolucjom łącznikami z nami.
- Wezwaliśmy was – kontynuuje
-Dlaczego nas wezwaliście i po co? - Zapytała z lenkiem w głosie Tris
-Zły Team X próbuje nas zmusić do zniszczenia świata – mówi Spokojnie Dialga - zbezcześcić naszą Świątynie wiecznej młodości w, której znajdują się święta woda mogąca zmusić nasze kule do wezwania nas do tego wymiaru
- Dostaniecie od nas pewne dary które pomogą wam pokonać Team X – powiedziały chórem Legendy
- Moc widzenia serc ludzi pokemonów - zaczął Arceus
- Rozumienia pokemonów – kontynuuje Giratyna
- Łączenia i rozmowy z nimi – wypowiada sie Dialga
- Rafaelu ty dostaniesz największy z darów – mówi Palkia – Swojego pierwszego pokemona
Nagle rozległ się donośny pisk. Przed posągami pojawił, się żółty kamień, który zaczą się poruszać,
- Wykluwa się – powiedziała Tris z podnieceniem w głosie
Słychać było jeszcze jeden donośny pisk, z jaja wykluł się eevee
- To złoty eevee – mówi Arceus – Weź ten złoty pokeball na niego
-Dziękuje – odpowiedziałem
Dotknąłem go. Przeszył mnie ból. Energia, zimna energia przeszył moje serce, umysł i dusze. Czułem jakbym był połączony z tym mały przyjacielem. Płynęło do niego zaciekawienie, strach i głód. Gdy energia, która mnie przepełniła zwiększyła odczucie bólu. Zemdlałem. Kiedy się ocknąłem zobaczyłem twarz dziewczyny. Uświadomiłem sobie, że to Tris ślęczy nade mną. Widząc po twarzy byłą przerażona. Pewnie tym, ze padłem jak trup.
-Wszystko w porządku? - zapytał nieznajomy głos
Uświadomiłem sobie, że to mówi eevee
-Nie. Nic mi nie jest. - odpowiedziałem
Tris popatrzyła na mnie jak na człowieka ułomnego
- Do kogo mówiłeś? - zapytała przerażona Tris
- Do eevee – odpowiedziałem – Wródźmy na powierzchnie
Próbując wstać zapiekło mnie przy przegubie prawej ręki. Syknąłem z bólu. Zobaczyłem tam znak Arceusa
- Jak masz na imie mały? – Zapytała Tris eevee
- Mała. - A! - oburzyła się eevee – Mówią na mnie Ciris ale mów mi Eevee jak chcesz
Wracając do Clafful zobaczyliśmy dum unoszący się nad miastem pobiegliśmy ile sił w nogach do miasta. Miasto płonęło zobaczyliśmy dziwnych typków w fiolecie. Wyczułem Eevee podpowiadając, że to Team X. Zobaczyłem swój dom w ogniu. Pobiegłem zobaczyć co się stało czy
wszyscy zdążyli uciec. Będąc 4 jardy od bomu poczułem zapach palonego mięsa. Szykowałem się na najgorsze. Weszłem do mojej sypialni przez okno. Wziąłem kilka pokeballi i oszczędności. Wyszłem z domy w ostatniej chwili. Wszystko, się zawaliło. Poczułem w głębi serca rozpacz i ból
nieopisany ból. Zapytałem Tris czy by zemną nie podróżowała ze mną. Zgodziła się zemną , ponieważ straciła dach nad głową przez typki w fiolecie, które wymordowały całe miasteczko.
Początkowa kraina i miasto: Bulbinia, Clafful
Profesja: Trener pokemonów / wytwórca balli
Cel: Dowiedzieć si.ę czemu wymordowano Clafful i zniszczyć Team X
Starter: Złoty Eevee
Czego oczekujesz od gry: Wszystkiego po trochu
Dlaczego składasz podanie właśnie do mnie: Ponieważ jesteś kreatywny z powodu stworzenia własnego regionu
I dlaczego mam Cię przyjąć: Jestem kreatywny, mam wenę z prawie wszystkiego, nie mam g-g :)
Inne uwagi:Czy można podwórzowy do nidtendowskich regionów?

5 Pok/ów

Rozwiń/Zwiń

01 Kwi 2013 08:40
Łał, to jeszcze ktoś składa podania tutaj, a nie Wyspie O.O? Dopiero zauważyłem, chociaż akurat Lunatyk na Wyspie też składał i odpowiedź na podanie zna :P . A tak poza tym zapisy są nadal otwarte (i zawsze będą ^^ ).

Odpowiedz do tematu