›  Universum
›  Strona główna
›  Forum
›  XIPOG PBF
›  ALBUM
›  Szybko! Blog

Autor Bitwa o krzy??

39 Pok/ów

Rozwiń/Zwiń

Bitwa o krzyż 13 Sie 2010 02:08
http://www.joemonster.org/gry/27656/Bitwa_o_Krzyz
Prosta gra, w której jesteśmy Moherem i rzucamy zniczami w celu obrony kszysza.

Na razie rekord 354 ^^

Rozwiń/Zwiń Sygnaturę

Prevement
[konto nieaktywne]

Rozwiń/Zwiń

13 Sie 2010 03:57
Niestety , ale mój rekord na razie to 479 :)
Ostatnio zmieniony przez Prevement 13 Sie 2010 04:00, w całości zmieniany 1 raz  

9 Pok/ów

Rozwiń/Zwiń

13 Sie 2010 03:59
Ja cały czas chodziłem z góry na dół i rzucałem tymi zniczami. Ale potem jak zaczęli napieprzać to mi zwędzili krzyż jakoś koło 300 :<

Edit: Pobiłem swój rekord :D 496! Ok. 450 to ja już nie nadążałem ze zniczami : d

Prevement
[konto nieaktywne]

Rozwiń/Zwiń

13 Sie 2010 04:04
Teraz to pojechalem 628 :)

106 Pok/ów

X-3 8-8

Rozwiń/Zwiń

13 Sie 2010 04:31
Pewno za zgotowanie tej gierki odpowiada jakiś przedstawiciel tej drugiej strony 'konfliktu', tak zwany "liberał". O kant stołu można sobie taką wolność rozbić.
Ludzie widzą wielką politykę w kawałku drewna ustawionym na jakimś skwerze - lepiej otrząsnęli by się z tego koszmaru i przypomnieli sobie, że tanie państwo tuska nagle zaczęło niebotycznie drożeć, zaglądając do prywatnych portfeli.

Mój wynik tej gierki to "zero". Stanowi ona prymitywną krytykę ze strony kolesi, którzy nie najwidoczniej nie znają zbytnio historii własnego narodu - a z której wypływa pamięć; pamięć dla tych którzy zginęli. W tym przypadku nie chodzi o głupi pomnik, ale o próbę wymuszenia na władzach większej determinacji i rzetelności w prowadzeniu wiadomego śledztwa.
Kultura masowa zna multum przykładów sterowania ludźmi i tworzenia z nich parawanu dla własnych słabości. Ilu ludzi z pośród skandującego tłumu, a nie często i agresywnego (nawet ta gierka jest swoistą agresją) będzie w stanie wyjaśnić dlaczego tak, a nie inaczej się zachowuje - dlaczego wprowadza pojęcie "terroryzmu" pomiędzy grupki innych ludzi, których charakteryzuje wyłącznie determinacja?.
Pojęcie terroryzmu jest prosto opisane w słownikach - nawet online, jako:
Cytat:

działania pojedynczych osób lub grup usiłujących za pomocą aktów terrorystycznych wymusić na rządach państw określone ustępstwa
. A czym jest terror?
Cytat:
przemoc i okrucieństwo albo groźby ich użycia stosowane wobec ludzi w celu ich zastraszenia
. I w to ten wielotysięczny tłum wierzy :] - a gazety raz za razem opisują kto tak naprawdę wysuwa groźby i akty przemocy. Tu się naprawdę coś z mózgami dzieje niedobrego, skoro babcia dostaje butelką w głowę za nic od jakiegoś gówniarza i taki agresor jest bezkarny, tylko dlatego, że nie jest "terrorystą".

Moim zdaniem kraj i jego obywatele niech powinni przejrzeć na oczy i wziąć się w garść - bo jeśli tak ma wyglądać ten liberalizm, to kto wie jak szybko zdziczejemy.

PS. Aha, uprzedzając pytania - jestem obserwatorem, a nie aktywistą którejś ze stron.

PS2.
Cytat:
i rzucamy zniczami w celu obrony kszysza
, tylko firegonie 1 listopada idziesz na cmentarz i zapalasz znicze. Może od razu powiedz, że masz to w du*** co? "Kszysz"? - ja jestem w tej chwili wolnego wyznania, a jednak mam w sobie odrobinę szacunku dla innych. Po cholerę chodzisz do kościoła, brałeś chrzest i bierzmowanie skoro teraz przekręcasz nazwy relikwii.

9 Pok/ów

Rozwiń/Zwiń

13 Sie 2010 04:41
*fanfary*

Dalej już mi się nie chciało grać, bo aż palec boli od klikania ;d

39 Pok/ów

Rozwiń/Zwiń

13 Sie 2010 05:39
Ifrexalis napisał/a:
tylko firegonie 1 listopada idziesz na cmentarz i zapalasz znicze. Może od razu powiedz, że masz to w du*** co? "Kszysz"? - ja jestem w tej chwili wolnego wyznania, a jednak mam w sobie odrobinę szacunku dla innych. Po cholerę chodzisz do kościoła, brałeś chrzest i bierzmowanie skoro teraz przekręcasz nazwy relikwii.

Chodziłem dlatego, że rodzice wyznawali taką, a nie inną religię. A szanować szanuję, tylko cała akcja z tym Krzyżem jest po prostu śmieszna i wolę się z "nich" (tych, którzy bronią krzyż) śmiać niż za nich wstydzić.
A to wszystko tylko dlatego, że władze chcą przenieść go w inne miejsce, no ludzie. Gdyby chcieli spalić czy wywieść na jakieś odludzie to bym zrozumiał, ale do kościoła...doprawdy zabawne. A przynajmniej dla mnie

A co do 1 Listopada - Tak, zapalam znicze.

[ Komentarz dodany przez: Ifrexalis: 13 Sierpień 10, 17:59 ]
"doprawdy zabawne. A przynajmniej dla mnie"
- a pod przykrywką tego znajduje się protest społeczny na opieszałość władz.

Rozwiń/Zwiń Sygnaturę

19 Pok/ów

Rozwiń/Zwiń

13 Sie 2010 07:52
Nie ma co się pieklić o istnienie tej gry, ani nazywać jej autorów niedouczonymi prymitywami. Jest ona efektem jakiegoś rozruchu w społeczeństwie, jakichś zmian. Dawniej nikt by w nią nie grał, ale cała afera sprowadziła ten konkretny krzyż do tak niskiego poziomu, że nikt się tym nie przejmuje.

Co do gry, zaczęłam, przestałam. Nie kręci mnie tego typu zabawa, nawet jeśli ma być "śmieszna". Cała sprawa z krzyżem jest po prostu żałosna i wszystko, co z nią związane z tym mi się kojarzy.

Rozwiń/Zwiń Sygnaturę

161 Pok/ów

Talentless artist

Rozwiń/Zwiń

30 Gru 2012 04:02
To teraz pora na odświeżanei tematów, by się jakiś ruch zrobił! :D
Mój wynik to 549. Nie chce mi się bić, za dużo klikania :D

Rozwiń/Zwiń

30 Gru 2012 06:20
Miałem 367

Bagon97 napisał/a:
To teraz pora na odświeżanei tematów, by się jakiś ruch zrobił! :D