›  Universum
›  Strona główna
›  Forum
›  XIPOG PBF
›  ALBUM
›  Szybko! Blog

Zamknięty przez: Nolfaverll (06 Gru 2010 03:04

Autor Nab??r grudniowy

94 Pok/ów

Rozwiń/Zwiń

Nabór grudniowy 30 Lis 2010 07:01
Tak, zwiększyło się liczbę gier, to teraz trzeba pozwolić graczom na to, by mieli, gdzie grać. Zasady są proste - nabór taki, jak przeważnie - 3 etapy, czyli podanie początkowe, wstęp do gry i odpowiedzi na kilkanaście pytań. Żeby nie przedłużać, o to, co musicie wypełnić:

Cytat:
Nick, wiek
Doświadczenie w prowadzeniu gier
Znajomość ortografii i interpunkcji
Znajomość świata Pokemon
Liczba od 1 do 10
Zapoznałem/-am się z nowym regulaminem

W tym ostatnim...
Jeżeli oszukujecie - to wyjdzie na jaw. Nie bójcie nic.

Czas zgłoszenia... Daję go wam do poniedziałku, tj. 6 XII.
Obecnie, nie jestem w stanie sprecyzować, ilu kandydatów przyjmiemy. Może dwóch, może czterech. Zależy jak bardzo się postaracie.

Rozwiń/Zwiń Sygnaturę

Rozwiń/Zwiń

30 Lis 2010 08:33
Nick, wiek : Szczymryj, 16 wiosen.

Doświadczenie w prowadzeniu gier : brałem udział w dwóch bądź trzech poprzednich naborach które wyszły mi do kitu, nie wiem, może jestem pod taką presją że ledwo się staram, jednak tym razem będzie inaczej :) MG'owałem na mniejszych PBF'ach, więc nie jest to dla mnie jakąś wielką Black Magic.

Znajomość ortografii i interpunkcji : Nie działa mi na klawiaturze literka "ci", lecz gdy nie zapomnę to staram się ją poprawić. Zasady ortografii i interpunkcji znam praktycznie doskonale.

Znajomość świata Pokemon : Jak wyżej, znam trzy pierwsze krainy, w ostatniej mógłbym prowadzić gry lecz nie było by to tak perfekcyjne. Piątej generacji nie tykam i trzymam się z daleka.

Liczba od 1 do 10 : 8

Zapoznałem/-am się z nowym regulaminem: No ba :vulpi:

32 Pok/ów

Rozwiń/Zwiń

30 Lis 2010 09:42
Nick, wiek: Rapid, 11 lat(w lutym 12)
Doświadczenie w prowadzeniu gier: Niestety żadne. Do tej pory doświadczyłem jedynie tej "drugiej" strony, mianowicie strony gracza.
Znajomość ortografii i interpunkcji: Cóż, błędy na ogół mi się nie zdarzają, ale zawsze dla pewności sprawdzam swój odpis jeszcze raz.
Znajomość świata Pokemon: Bardzo duża. Regiony, ataki, typy, ability i inne takie są opanowane na 95%; a co do tych pozostałych 5%, to od czego jest Serebii, czy inne takie strony?
Liczba od 1 do 10: 2
Zapoznałem/-am się z nowym regulaminem: No jasne, nawet kilka razy go przeczytałem ^^ .
Ostatnio zmieniony przez Rapid 01 Gru 2010 04:58, w całości zmieniany 1 raz  
szczegóły..
Otrzymano 2 Pok/ów:
spoconyzenek, Bagon97
Rozwiń/Zwiń Sygnaturę

21 Pok/ów

Rozwiń/Zwiń

30 Lis 2010 09:58
Nick, wiek : Aggy/Kubson - lat 15.
Doświadczenie w prowadzeniu gier : Na Revivalu byłem mg bodajże dwa razy - w listopadzie 2008 roku oraz tamtego roku, gdzieś właśnie w okresie wakacyjnym. Prowadziłem wiele gier w tym czasie, więc doświadczenie mam w tym dość spore. Byłem także MG na wielu innych PBF'ach (m.in. Dragon Ball, Chaotic, Naruto, trafiło się także kilka Pokemonowych [IoG, PC]) i na jeszcze większej ilości prowadziłem moją postać (np. forum w klimacie anime Vampire Knights). Oprócz tego gram w RPG od około pięciu lat, obecnie przymierzam się do prowadzenia kampanii w klimatach naruto, więc chyba doświadczenie jest ^^ Chodzę także na spotkania miejskiego klubu miłośników fantasy - czyli jak sama nazwa wskazuję, przez fantastykę rozwijam swoją wyobraźnie i doświadczenie wzrasta :)
Znajomość ortografii i interpunkcji : No w szkole nie mam z tym problemu, często gęsto pani z polaja bierze mnie na konkursiwa, choć lubię używać sloganu oraz wyrazów wymyślonych całkowicie przeze mnie - da się zrozumieć :P
Znajomość świata Pokemon : Pierwsze dwie krainy to myślę, że 90% jak nic. Gorzej z trzecią, ale jakoś wyrabiam, a o czwartej nie wspominam - całkowite dno. Od dziecka się tym interesowałem, nigdy tego zainteresowania nie kryłem, oczywiście zaczęło się od tazo i odcinków, a potem już net, bulbapedie, serebii i inne portale, nie wspominając ponownego oglądania pierwszej serii ^^
Liczba od 1 do 10 : 10
Zapoznałem się z nowym regulaminem

Takie dodatkowe info: raz z posady MG odszedłem, raz Vulpi mnie wyrzucił (razem z Beenem oraz Legendsem). Jeśli oznaczało to to, że nie mogę wrócić to lipa, ale wolę spróbować :) Bless

szczegóły..
Otrzymano 7 Pok/ów:
BeenHakier, Bagon97, Mentos, 4xI, Aggron, 9Tales, Legends
Rozwiń/Zwiń Sygnaturę

Rozwiń/Zwiń

01 Gru 2010 04:12
Próba numer dwa. Kto wie, może będzie bardziej owocna, niż pierwsza? W każdym razie spróbować nie zaszkodzi :P

Nick, wiek: Berry, aczkolwiek znany jestem również jako Jagodowy. Jeśli chodzi o wiek - mam 15 lat, 16 skończę w lutym.
Doświadczenie w prowadzeniu gier: Dwukrotnie byłem Mistrzem Gry na własnym forum - PokoClub, dodatkowo również dwukrotnie pełniłem tą funkcję na forum PokeCollect. Do tego dochodzą oczywiście mniejsze fora, od których zaczynałem swoją "karierę". Część z nich jest już dawno nieaktywna.
Znajomość ortografii i interpunkcji: Z ortografią nie jest u mnie najgorzej. W skali szkolnej powiedziałbym, że jest dobra. Oczywiście czasami zdarza mi się popełniać błędy. Gorzej jest natomiast z interpunkcją, nad którą jednak cały czas pracuje.
Znajomość świata Pokemon: Bardzo dobra. Doświadczenie zdobywałem głównie dzięki grze na sporej ilości różnego rodzaju PBFach, w tym oczywiście większości o tematyce Pokemon. W każdym bądź razie Kanto, Johto i Sinnoh - znam bardzo dobrze, gorzej jest z Hoenn. Niemniej jednak wiem, gdzie szukać pomocy. :3
Liczba od 1 do 10: 7
Zapoznałem się z nowym regulaminem.

71 Pok/ów

Rozwiń/Zwiń

01 Gru 2010 04:20
Nick, wiek: Bodajże Plutonio i 14 lat...
Doświadczenie w prowadzeniu gier:To tak, MG na Pokecolletcie, zrezygnowałem, gdyż po prostu forum i atmosfera na nim nie odpowiadała. MG na PVF'ie, zrezygnowałem, gdyż nie było sensu tego ciągnąć, bo byłem wtedy jedynym mg, który odpisuje.
Znajomość ortografii i interpunkcji: Ortografia opanowana na prawie najwyższym poziomie. Jeśli rozchodzi się o interpunkcję to tutaj trochę gorzej, jednak błędy są ostatnio coraz rzadsze.
Znajomość świata Pokemon: Wyśmienita. Raczej nie mam żadnych braków, a jeśli coś mi umknie to zawsze jest Serebii. Mam problemy z 5 generacją i z początku zanim nie opanuje tego świata będzie trochę ciężko.
Liczba od 1 do 10= 5 jak ilość baniek w szkole, może mi szczęście przyniesie.
Zapoznałem/-am się z nowym regulaminem:Taa

szczegóły..
Otrzymano 2 Pok/ów:
spoconyzenek, Bagon97
Rozwiń/Zwiń Sygnaturę

Rozwiń/Zwiń

01 Gru 2010 06:55
Nick, wiek : Veltar lat 15
Doświadczenie w prowadzeniu gier : Nie byłem jeszcze MG na żadnym forum, dlatego chciałbym spróbować .
Znajomość ortografii i interpunkcji : Z tym nie mam żadnych problemów . Bardzo, bardzo rzadko popełniam błędy.
Znajomość świata Pokemon: Bardzo dobra. Braki uzupełniam na stronie Serebii. Doskonale znam Kanto , Johto , Hoenn , Sinnoh. Wszystkie generacje znam na pamięć . Bardzo często oglądam anime Pokemon dla nadrobienia ewentualnych braków w mojej wiedzy.
Liczba od 1 do 10: 7
Zapoznałem/-am się z nowym regulaminem : To chyba oczywiste.
A mnie to już nikt nie poprze ... ; ( .
Ostatnio zmieniony przez Veltar 05 Gru 2010 01:52, w całości zmieniany 1 raz  
Rozwiń/Zwiń Sygnaturę

77 Pok/ów

Pokemon Valhalla

Rozwiń/Zwiń

03 Gru 2010 01:50
Nick, wiek: p4key, 15
Doświadczenie w prowadzeniu gier: Xipog i PVF
Znajomość ortografii i interpunkcji: błędów już nie robię ^_^
Znajomość świata Pokemon: w tym się opuściłem, ale takie 4 wyjdzie
Liczba od 1 do 10: niech będzie 1
Zapoznałem/-am się z nowym regulaminem: tak

szczegóły..
Otrzymano 2 Pok/ów:
Aggy, Snowy
Rozwiń/Zwiń Sygnaturę

14 Pok/ów

Rozwiń/Zwiń

03 Gru 2010 10:12
Cytat:
Nick, wiek: Piecia, 16
Doświadczenie w prowadzeniu gier: Wszystko. Xipog, PVF, Astville.
Znajomość ortografii i interpunkcji: Uważam za wystarczającą.
Znajomość świata Pokemon: Nie będę prowadził gier na OI. Poza tym jest to wiedza w zupełności wystarczająca.
Liczba od 1 do 10: 4

Zapoznałem/-am się z nowym regulaminem

PS Odpisywać będę tylko w weekendy, więc jeśli nie będę potrzebny mów od razu.

szczegóły..
Otrzymano 1 Pok/ów:
spoconyzenek
Rozwiń/Zwiń Sygnaturę

4xI
61 Pok/ów

WHAT'YA LOOKIN AT?

Rozwiń/Zwiń

04 Gru 2010 01:30
Nick, wiek: 4xI, 21
Doświadczenie w prowadzeniu gier: swojego czasu bylem mistrzem, gdziekolwiek bym się nie pojawił... teraz jestem nikim <<
Znajomość ortografii i interpunkcji: powiedzmy, że daje rade
Znajomość świata Pokemon: Znam więcej faktów niż ktokolwiek...
Liczba od 1 do 10: 5

ofc, regulaminu nie znam, break the powah!

btw. dostane pokemona? xD

szczegóły..
Otrzymano 5 Pok/ów:
Snowy, p4key, plutonio, spoconyzenek, Aggy
Rozwiń/Zwiń Sygnaturę

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi