›  Universum
›  Strona główna
›  Forum
›  XIPOG PBF
›  ALBUM
›  Szybko! Blog

Autor Forum powraca ze starymi bazami!

1 Pok/ów

Ten z?�y

Rozwiń/Zwiń

Forum powraca ze starymi bazami! 16 Sie 2012 09:07
Drodzy użytkownicy!

Po kilku dniach aktywnych bojów moich i (głównie) Ifrexalisa - udało nam się ponownie uruchomić Forum Revival!

Oprócz aktualizacji skryptu forum do najnowszej, najbezpieczniejszej wersji - wgraliśmy nowe (stare) bazy danych.

Z tego co się orientuję, udało się wgrać sześć baz danych z lat 2005 - 2010, których brakowało na forum. Ilość waszych postów zwiększyła się z 85 tysięcy do ponad 250 tysięcy! Niektórzy użytkownicy nareszcie mogą poznać naszą burzliwą historię, a inni - popatrzeć jakie posty pisali... 7 lat temu!

Dzięki temu udowadniamy, że jesteśmy nie tylko jednym z najstarszych forów na Pokescenie - ale również jednym z tych, które pomimo przeciwności trwają do dzisiaj.

Wiemy również, że mnóstwo tematów jest zdublowanych. Ich usuwanie musi odbywać się ręcznie, dlatego będziemy robili to sukcesywnie w czasie działania forum, by nie zatrzymywać was na dłużej. Wiemy też, że ilość postów może zmniejszyć się nawet do "tylko" 200 tysięcy postów.

Podczas wgrywania baz nastąpiła modernizacja działów forum, by zoptymalizować przeglądanie, komentowanie i pisanie tematów. Duża ilość postów wymusiła na nas nowy sposób kategoryzowania działów, który na szczęście nie powinien przysporzyć wam wielu problemów.

Oprócz tego uległ zmianie regulamin forum. Został uproszczony i skrócony.

Zapraszam więc do przeglądania forum - sprawdzenia starych postów i ogólnego uczestniczenia w życiu forum! Zapraszamy!
Ostatnio zmieniony przez Ifrexalis 16 Sie 2012 09:46, w całości zmieniany 1 raz  
Rozwiń/Zwiń Sygnaturę

106 Pok/ów

X-3 8-8

Rozwiń/Zwiń

16 Sie 2012 09:53
Ja powiem tyle, że dodawanie kopii sprzed lat, to był pomysł całkowicie spontaniczny. Miałem jedynie naprawić problemy z dostępem do forum, ponieważ niektórym osobom ładowało się ono przeraźliwie długo. I to zostało naprawione.
V gnębił mnie latami, aby dodać to co kiedyś się archiwizowało i cóż.. wreszcie ten moment nadszedł.

Mamy także inwazję klonów - konta i posty, które się powtarzają. Związane jest to z tym, że kopie sql wykonywano w latach poprzednich dość chaotycznie i różnymi sposobami. Aby przefiltrować to wszystko i nie umrzeć z nudów, potrzeba dużo czasu i jeszcze więcej dyscypliny - przymioty, których mnie osobiście brakuje. Mamy zatem nadzieję usuwać co zbędne wraz z przeglądaniem forum - każdego dnia.

Szablon nadal jest ten co był i będzie on na dniach poprawiany. Postaram się go uczynić bardziej czytelnym, ponieważ są osoby, które zwróciły na ten problem uwagę.

Pozdrawiam..

szczegóły..
Otrzymano 1 Pok/ów:
Nolfaverll

Rozwiń/Zwiń

17 Sie 2012 05:46
Drugi dobry ruch w tym roku (pierwszym była skórka), ale to wciąż za mało... minecraft ech

141 Pok/ów

Mamma Mia!

Rozwiń/Zwiń

17 Sie 2012 09:20
Bardzo dobrze! Jak przy pierwszej zmianie, mam nadzieje na ruszenie forum :) Tylko te nickowe 6 i powtórzeniowe tematy mnie męczą :< Ale jak to ma być naprawione, to spoko ;) Niby stare tematy są, ale obrazki już wygasły xD

1 Pok/ów

Ten z?�y

Rozwiń/Zwiń

17 Sie 2012 10:25
Hehe ta dodana "6" wprowadza dużo śmiechu :D Edzio miał wcześniej nick "3d6" :D Brzmiało to conajmniej dziwnie :D

161 Pok/ów

Talentless artist

Rozwiń/Zwiń

30 Gru 2012 08:13
A, poskarżę się na coś, tak publicznie. Osobiście to uważam te nicki z "6" za śmietnik. Bo po co takie multi, jak można mieć jedno konto? To samo z tematami. Jest wersja stara i nowa. Nie da się tego jakoś połączyć? Będzie łatwiej poruszać się po forum a nie mijać setki kopii.

106 Pok/ów

X-3 8-8

Rozwiń/Zwiń

03 Sty 2013 04:58
Jasne, że można, jasne, że to proste. Ale jest pewne 'ale'. Te kilka kliknięć przy scalaniu, trzeba powtórzy kilkaset tysięcy razy. A nam się na razie "nie chce".
Powiem szczerze: ta robota jest nudna i nie jest priorytetem - osobiście mam rzeczy ważniejsze na głowie. Nie oznacza to, że ten.. burdel tak będzie kwitł. To jest rzecz "na potem", po prostu.

161 Pok/ów

Talentless artist

Rozwiń/Zwiń

03 Sty 2013 01:59
Gdybym miał dostęp i umiejętności, to bym sobie poklikał dla dobra forum :D

106 Pok/ów

X-3 8-8

Rozwiń/Zwiń

06 Sty 2013 12:19
Znudziłoby Ci się po dziesięciu minutach, uwierz na słowo.

szczegóły..
Otrzymano 1 Pok/ów:
vulpi

Rozwiń/Zwiń

28 Sty 2013 06:42
Bagon97 napisał/a:
Bo po co takie multi, jak można mieć jedno konto?

Żeby było śmieszniej.

Odpowiedz do tematu