›  Universum
›  Strona główna
›  Forum
›  XIPOG PBF
›  ALBUM
›  Szybko! Blog

Autor Rzetelna praca czeka

106 Pok/ów

X-3 8-8

Rozwiń/Zwiń

Rzetelna praca czeka 23 Sty 2013 04:01
Tak, proszę państwa. Jest do wykonania praca i potrzeba nam rzetelnych rąk. Proszę państwa, o kopiach tematów wiadomo nie od dziś i padł pomysł, aby zatrudnić kogoś do usuwania tychże kopii.

Czy znajdzie się zatem osoba chętna do tego zadania? To nie jest dziesięć minut, ale godziny ślęczenia nad działami. Usuwanie odbędzie się poprzez panel moderacji - więc wchodzimy w dział, zaznaczamy duplikaty, wybieramy usuwanie i potwierdzamy. Klonów są tysiące.
Nie oczekujemy tutaj cudów, czyli aby osoba siedziała nocami i to robiła ciągiem; można to rozbić według własnego uznania, byle sensownie.

Znajdzie się ktoś?

Rozwiń/Zwiń Sygnaturę

141 Pok/ów

Mamma Mia!

Rozwiń/Zwiń

23 Sty 2013 04:10
Tzn. to co ma na końcu nicku założyciela tematu tą 6? Jeśli tak, to mogę spróbować ;)

161 Pok/ów

Talentless artist

Rozwiń/Zwiń

23 Sty 2013 04:39
Podejmę się zadania! Ku chwale Vulpa! Już wcześniej mówiłem, że gdybym miał możliwości, zrobiłbym :P Z nudów mogę poklikać.

1 Pok/ów

Ten z?�y

Rozwiń/Zwiń

23 Sty 2013 05:43
Jestem z Was dumny i podziwiam silną wolę walki!

106 Pok/ów

X-3 8-8

Rozwiń/Zwiń

23 Sty 2013 05:49
Dobra. Jest grupa, są zezwolenia dodane.
Proszę państwa, pomińcie na razie tabelę "Wewnątrz Forum Revival" - nie dałem na nią przywilejów, ona będzie sprawdzana na samym końcu, z uwagi na złożoność.
W każdym forum stoi nad i pod kolumną tematów, lista opcji:
Cytat:
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum

Możesz moderować to forum

- ostatnia pozycja, zawiera buttona, który przenosi do strony dla moderatorów, odpowiedniego działu. Tam z kolei czeka kolejna lista i proste wybieranie elementów z prawej strony i potwierdzanie przyciskiem "usuń" (na dole). Niestety, nie ma tam podanego autora tematu, więc trzeba popatrzeć.
Np. jeśli temat XYZ zawiera zero postów, a jego kopia zawiera dwa posty, no to oczywiście zostawiamy to, gdzie są posty, a pusty temat usuwamy.
Jeśli mamy dwa puste tematy, wtedy usuwamy obojętnie, który.
Temat, który jest napisany przez Kowalskiego6, to temat, który można z góry usunąć, ponieważ jest kopią. Ale, zdarzyć się może, że mamy temat XYZ napisany przez Kowalskiego i Kowalskiego6, z czego ten drugi zawiera więcej postów. W takim przypadku usuwamy temat z mniejszą ilością postów. Tematy nie ulegały nadpisaniu w czasie importu, więc są wersje nowsze i starsze ;) .

Proszę nie mieć skrupułów i wyrzutów sumienia. Nikt Was nie będzie rozliczać z ew. pomyłek, bo te się przytrafić mogą. Także jeśli zdarzy się usunąć temat, który zawiera jakieś posty, a zostawi się pusty, to trudno.

W razie pytań, służę pomocą. Sam kwestią zajmę się kiedy indziej, pracuję nad zupełnie inną częścią forum i to poza nim samym.

Admin PokeCollectu

Rozwiń/Zwiń

26 Sty 2013 10:25
Post Vulpiego brzmi wg. mnie ironicznie, ale pewnie się mylę.

Ja nie mam czasu pomóc bezpośrednio, więc pomogę pośrednio "ku chwale" Revivala - mam silną wolę, być dobrym/godnym konkurentem :P

A wola walki u innych to nic dziwnego, forum z tyloma wartościowymi postami z tak dawna, winno mieć przynajmniej taką aktywność jak Collect, a raczej większą - tak wynika z liczb i logiki.

106 Pok/ów

X-3 8-8

Rozwiń/Zwiń

27 Sty 2013 02:09
Ano, ironii w tym nie ma. Ta "rzetelna praca", tak naprawdę jest bardzo nudną pracą. Mimo to, panowie próbują, z dobrym skutkiem.

4 Pok/ów

Rozwiń/Zwiń

27 Sty 2013 10:05
Cytat:
Wysłany: Dzisiaj 2:09
Ifrexalis the no-lifer?

Ifr: trochę. Mój zimowy dzień zaczyna się (ostatnio) od czternastej i kończy o czwartej.
Ostatnio zmieniony przez Ifrexalis 27 Sty 2013 03:50, w całości zmieniany 1 raz  

1 Pok/ów

Ten z?�y

Rozwiń/Zwiń

27 Sty 2013 11:48
PokeMan napisał/a:
Post Vulpiego brzmi wg. mnie ironicznie, ale pewnie się mylę.

Ironii w tym nie ma. Po prostu podziwiam tych ludzi, że jeszcze chcą i dają radę, bo wiem jaka to ciężka nudna i żmudna praca jest, żeby forum wyglądało na w 100% czyste!

46 Pok/ów

Herp-a-derp

Rozwiń/Zwiń

29 Sty 2013 08:20
Duh. A nie da się zrobić w panelu filtra na tych zdublowanych użytkowników i ich usunąć z opcją "usuń wszystkie posty i tematy użytkownika"? IMO byłoby szybciej, chyba że takiej możliwości tutaj nie ma, dawno nie korzystałem z panelu Przema.

Odpowiedz do tematu