›  Universum
›  Strona główna
›  Forum
›  XIPOG PBF
›  ALBUM
›  Szybko! Blog

Autor Sygnatury II

106 Pok/ów

X-3 8-8

Rozwiń/Zwiń

Sygnatury II 01 Lut 2011 12:42
Dodałem dinks, który domyślnie jest już w nowej wersji forum (tej, którą męczę od ponad roku). Ano mianowicie jest to pole w profilu, które generuje w widoku tematów przycisk odsyłający do sygnatury z PBFu.
W edycji profilu jest widoczne od dzisiaj pole:
Cytat:

XIPOG sygnatura:
Jeśli jesteś graczem w świecie XIPOGA, to podaj tutaj adres do swojej sygnaturki. Odsyłacz będzie widoczny w tematach.
.

Wystarczy wpisać adres do pola i zatwierdzić (np. http://forum.xipog.pisz.p...p=148664#148664 ), a w widoku tematów pojawi się przycisk pod avatarem (w sekcji "Więcej.."). Dinks bywa przydatny.

szczegóły..
Otrzymano 2 Pok/ów:
Nolfaverll, BeenHakier

76 Pok/ów

Devilman

Rozwiń/Zwiń

01 Lut 2011 12:55
Tak, bardzo przydatne :)

Jednak są osoby, które mają więcej niż jedną grę, i co za tym idzie - więcej, niż jedną sygnaturę. Limit jest na trzy gry... A gdyby wprowadzić jeszcze dwa pola w profilu ?? Żeby nie zabierało za wiele miejsca w "Więcej...", można by je oznaczyć np. [1], [2], [3].

Ewentualnie Twoje rozwiązanie z jednym polem zdałoby egzamin na szóstkę, gdyby zrobić taki "globalny" dział na sygnatury, gdzie wtrąca się ze swoimi danymi każdy gracz. Tam każdy robi sobie ten temat, gdzie trzyma od razu wszystkie swoje sygny z gier... Ale nie, to będzie niewygodne... To nie, to odpada :P

To tak tylko dopytam - co Ty na to, żeby zrobić ew. jeszcze te dwa dodatkowe pola ?? ;)

Rozwiń/Zwiń Sygnaturę

106 Pok/ów

X-3 8-8

Rozwiń/Zwiń

01 Lut 2011 01:14
Z osobnym działem nie ma się co pieścić - zrobi się za długa lista, bajzel i w ogóle. Lepiej już będzie jak jest ten temat i poszczególne posty służą za sygnatury.

Można zrobić więcej odsyłaczy, ale pogubiłem się już. Ja tam nadal tkwię w przeświadczeniu, że jedna osoba bierze udział w jednej grze - tak było, a że nie śledzę PBFu, to nie wiem czy to uległo zmianie (w regulaminie wewnętrznym się tego nie doszukałem). Proszę mi zatem jasno powiedzieć w ilu maksymalnie grach można brać udział i zrobię blok XIPOGa w profilu.

Rozwiń/Zwiń Sygnaturę

76 Pok/ów

Devilman

Rozwiń/Zwiń

01 Lut 2011 01:22
Zgodnie z regulaminem, którego nie znam na pamięć:

Cytat:

d) Ilość gier

Każdy gracz może posiadać trzy gry. Każda z tych gier musi być w tematyce pokemonowej i musi się znajdować u różnych Mistrzów Gry – jedna gra, jeden MG. Posiadanie więcej, niż jednej gry u jednego Mistrza Gry będzie surowo karane, można nawet się spotkać (oprócz zwykłego ostrzeżenia) z usunięciem tych gier.

Wychodząc z normalnego założenia, że jedna gra = jedna sygnatura, docieram do wniosku że trzy gry = trzy sygnatury. Chyba, że się mylę - może ktoś mnie oświeci... :)

Rozwiń/Zwiń Sygnaturę

106 Pok/ów

X-3 8-8

Rozwiń/Zwiń

01 Lut 2011 01:30
Ok, ok, jak zobaczyłem ten wew. regulamin, to odechciało mi się czytać (może dlatego, że przetrawiałem śniadanie). Skoro każda gra ma mieć innego MG, to są trzy osobne sygnatury, bo zakładane w trzech różnych działach.

[ Komentarz dodany przez: Ifrexalis: 01 Lut 2011 01:52 ]
jest wdrożone - niczym ... domestos do muszli~!

Rozwiń/Zwiń Sygnaturę

76 Pok/ów

Devilman

Rozwiń/Zwiń

01 Lut 2011 01:54
W porządku, przetestowane, działa świetnie, przynajmniej u mnie.

Mam też takie letkie pytanie - jest przewidywana funkcja, by móc nadać tym odnośnikom własne nazwy ?? Wiem, że to nie jest absolutnie konieczne do szczęścia, i tak naprawdę to zwykły bajer, ale wyglądałoby to... estetyczniej ?? Mi w zasadzie to wisi i powiewa, ale wolę wiedzieć niż nie wiedzieć :)

Rozwiń/Zwiń Sygnaturę

106 Pok/ów

X-3 8-8

Rozwiń/Zwiń

01 Lut 2011 01:56
Jest, ale to wymaga przemyślenia, testów i w ogóle choinki. Ma to jak najbardziej sens - MG nie będzie się gubić. Pomyślę w odpowiedniej chwili.

Rozwiń/Zwiń Sygnaturę

1 Pok/ów

Ten z?�y

Rozwiń/Zwiń

01 Lut 2011 05:22
A ja się trochę boję tego kombinowania. W przyszłości na Revivalu planuję otworzyć jeszcze inne PBFy, nie tylko Pokemonowe i boję się tego wykorzystania sygnatur wyłącznie na xipoga...

Rozwiń/Zwiń Sygnaturę

106 Pok/ów

X-3 8-8

Rozwiń/Zwiń

01 Lut 2011 05:41
Żyjmy dniem dzisiejszym - szczególnie, że jak pamiętamy wszystkie inne PBFy poza XIPOGIEM zmarły.. tragicznie. Nim ustawi się COŚ co przebije tę złą passę minie długi czas jak sądzę.

Rozwiń/Zwiń Sygnaturę

94 Pok/ów

Rozwiń/Zwiń

01 Lut 2011 06:37
Mi się pomysł spodobał. Przynajmniej istnieje teraz większe prawdopodobieństwo, że sygnatury będą nieco łatwiej dostępne dla MG.
Nazywanie odnośników po swojemu - a źle jest teraz? Dla mnie zbędne.

Rozwiń/Zwiń Sygnaturę

Odpowiedz do tematu