›  Universum
›  Strona główna
›  Forum
›  XIPOG PBF
›  ALBUM
›  Szybko! Blog

Zamknięty przez: Nolfaverll (11 Mar 2011 06:05

Autor Nab??r marcowy

94 Pok/ów

Rozwiń/Zwiń

Nabór marcowy 04 Mar 2011 06:29
Cóż, kilku MG poleciało z powodu długiej nieaktywności, która nie została nigdzie ogłoszona, a jedna z naszych MG udała się na długi urlop z powodów natury technicznej. Proste więc było, że nowy nabór to kwestia czasu. Chciałem nieco oddalić w czasie ten nabór, by rozpoczął się i zakończył w jednym miesiącu i rozpoczął się bliżej dni wolnych, zwanych potocznie jako weekend.

Zasady pozostają niezmienione - trzy etapy, spośród których wyłonię najlepsze prace i najodpowiedniejszych kandydatów. Wszystko pozostaje w takiej konwencji, jaka była w ostatnim naborze. Czyli, oto pierwszy etap:

Cytat:
Nick, wiek
Doświadczenie w prowadzeniu gier
Znajomość ortografii i interpunkcji
Znajomość świata Pokemon
Liczba od 1 do 10

Nie zapomnijcie tym razem uwzględnić Unovy w "Znajomości świata Pokemon" ;)
Hm, ile będzie trwać nabór... Do przyszłego weekendu. Równie dobrze mogę zamknąć I etap w w następny piątek, a równie dobrze - w przyszłą niedzielę.

Rozwiń/Zwiń Sygnaturę

22 Pok/ów

Rozwiń/Zwiń

04 Mar 2011 07:15
Nick, wiek: 9Tales, 13 lat
Doświadczenie w prowadzeniu gier: MG na tym forum
Znajomość ortografii i interpunkcji: Z ortografią nie mam żadnych problemów, a co do interpunkcji to tylko czasami omijam jakiś przecinek ze zwykłej nieuwagi.
Znajomość świata Pokemon: Znam wszystko do IV geny, obecnie zaznajamiam się z V geną po angielsku, ale kojarzę już większość nazw nowych poków i znam dokładnie nazwy wszystkich lokalizacji w Unovie.
Liczba od 1 do 10: 9 poproszę

szczegóły..
Otrzymano 3 Pok/ów:
spoconyzenek, ShootingStar, Inaka
Rozwiń/Zwiń Sygnaturę

11 Pok/ów

Rozwiń/Zwiń

04 Mar 2011 07:22
Nick i wiek: Inaka, na razie 14
Doświadczenie w prowadzeniu gier: Kilka tygodni bycia MG na Pokemon Black Chaos i troszkę dłuższy okres na PokeCollect
Znajomość ortografii i interpunkcji: Cóż, patrząc na moje prace klasowe... Z ortografią radzę sobie nawet dobrze, czasami zdarzają mi się drobne potknięcia, ale to raz na kilkanaście miesięcy. Z interpunkcją jest... nieco gorzej, zawsze mam przynajmniej jeden błąd związany z brakiem przecinków lub ich nadmiarem.
Znajomość świata Pokemon: Kanto, Sinnoh i Jotho są opanowane na 5, z Hoenn jest nieco gorzej, tam mniej więcej na 3, może 4, a Unovę mam zaliczoną do 4 lidera, więc tu będzie 2.
Liczba od 1 do 10:6

Aaaa~! Wygrasz!! <333 - Bells
Ostatnio zmieniony przez 05 Mar 2011 09:49, w całości zmieniany 1 raz  
szczegóły..
Otrzymano 4 Pok/ów:
spoconyzenek, BeenHakier, 9Tales, Legends
Rozwiń/Zwiń Sygnaturę

Rozwiń/Zwiń

04 Mar 2011 07:56
Nick, wiek: Patricio, lat 15
Doświadczenie w prowadzeniu gier: Nie mam żadnego, jednak mam kilka gier, staram się przy nich jak najbardziej potrafię. Staram się by moje odpisy były odpowiednio długie i treściwe. Uważam, iż z prowadzeniem gier nie miałbym większych problemów. Poza tym warto spróbować czegoś nowego.
Znajomość ortografii i interpunkcji: Z ortografią i interpunkcją jest u mnie dobrze. Rzadko kiedy popełniam błędy, ale zdarza mi się. Perfekcjonistą nie jestem. Z interpunkcją radzę sobie dobrze, ale świetny w niej nie jestem. Niemniej rażących błędów nie popełniam.
Znajomość świata Pokemon: Najlepiej znam krainę Johto i Sinnoh. Z Kanto i Hoenn nie jestem zbyt dobrze obeznany. Ale da się to nadrobić. Co do Unovy – czarna magia dla mnie. Zajmie mi trochę czasu zapoznanie się z tym regionem. Ataki i ability znam całkiem dobrze. W razie jakichkolwiek wątpliwości wiem, gdzie mogę znaleźć przydatne informacje.
Liczba od 1 do 10: 3

Huh. ^^

32 Pok/ów

Rozwiń/Zwiń

04 Mar 2011 09:34
Nick, wiek: Rapid, 12
Doświadczenie w prowadzeniu gier: No, od ostatniego naboru praktycznie nic się nie zmieniło, to jest ciągle doświadczenia PBFowego jako MG ni mam, ale jako gracz moje doświadczenie ciągle wzrasta. Nie będę się tu o nim rozpisywał, jakie jest, każdy zobaczyć może. Cały czas z kolegami gram w "podwórkową" wersję RPGa i na tym nabieram jakiejś wprawy. No cóż... to chyba tyle.
Znajomość ortografii i interpunkcji: No tutaj sobie pochwalę: bardzo dobra. O ile moja wprawa w interpunkcji jest nieco dziurawa, to w ortografii nie mam sobie nic a nic do zarzucenia. A z resztą każdy może zobaczyć jak wyglądają moje posty. Ocena celująca z języka polskiego chyba też coś mówi, ale fakt, jest to klasa szósta, to o niczym jeszcze nie świadczy.
Znajomość świata Pokemon: No tutaj też muszę się pochwalić. Znakomita... chyba. No, w każdym bądź razie większość rzeczy od rodzai Pokemonów, przez ataki jakich się uczą, po znajomość regionów i miast jest przeze mnie opanowana bardzo dobrze. Jedyną rzeczą, nad jaką muszę popracować, to V generacja, przez którą tyle dzisiaj robionych jest konkursów. Ale to też podszlifujemy, będzie gitez majonez i kiełbasa.
Liczba od 1 do 10: 2, znowu ^^ .

szczegóły..
Otrzymano 3 Pok/ów:
Gemp, 9Tales, spoconyzenek
Rozwiń/Zwiń Sygnaturę

6 Pok/ów

Rozwiń/Zwiń

04 Mar 2011 09:55
Nick, wiek: rupert, lat 19.
Doświadczenie w prowadzeniu gier: Cóż, pomagałem rozkręcić PokoClub po jego lipcowej reformie, byłem tam MG nieco ponad 2 miesiące, niestety później musiałem zrezygnować, ale liznąłem trochę doświadczenia.
Znajomość ortografii i interpunkcji: Z ortografią nie mam żadnych problemów, co do interpunkcji, to czasem zdarza mi się zapodziać gdzieś przecinek, ale staram się tego pilnować i przepuszczać dodatkowo tekst przez sprawdzanie pisowni, co by wstydu nie było przed ludźmi.
Znajomość świata Pokemon: Znam bardzo dobrze Kanto, Johto i Hoenn, bez problemu poradzę sobie także w Sinnoh. Oglądam anime, nawet japońskie BW, żeby być na bieżąco z wyglądem i specyfiką nowych ataków oraz stworków. W razie potrzeby brakujące informacje znajduję na Serebii oraz Bulbapedii. Gdybym został MG prowadziłbym gry we wspomnianych pierwszych czterech regionach, Unova chwilowo jest jeszcze dla mnie zbyt tajemnicza. Oczywiście, wprowadzałbym też pokemony z V generacji. O regionach typu Almia, Fiorre itp. pojęcia nie mam, przyznaję się bez bicia.
Liczba od 1 do 10: 4

szczegóły..
Otrzymano 3 Pok/ów:
Gemp, 9Tales, spoconyzenek
Rozwiń/Zwiń Sygnaturę

77 Pok/ów

Pokemon Valhalla

Rozwiń/Zwiń

05 Mar 2011 03:35
p4key, 15.
Xipog i PC
Na półrocze mocne 4, jednak jak przyjdzie co do czego, to potrafię się postarać, tylko musi to być termin ostateczny xP
To i owo się widziało. Obecnie emeraldy na emu przechodzę po raz n-ty, moja ocena to 4, bo przy Shinoh i tym nowym wymiękam :<
Niech będzie moja ulubiona cyferka 9

GO AWAY!!! ~zen
Ostatnio zmieniony przez spoconyzenek 05 Mar 2011 07:35, w całości zmieniany 1 raz  
szczegóły..
Otrzymano 2 Pok/ów:
Gemp, Bagon97

94 Pok/ów

Rozwiń/Zwiń

11 Mar 2011 06:05
Aew, znikome tłumy i żadnego postu od 6 dni. Jak wspominałem, post zamykający I etap może pojawić się w każdym momencie w weekend.
Tak też się dzieje. I etap kończy się właśnie teraz, a ja przystępuję do rozsyłania wiadomości o II etapie do...
... wszystkich chętnych z pierwszego etapu. Tak, nikt nie odpada!
Tyle z mojej strony.

Rozwiń/Zwiń Sygnaturę

94 Pok/ów

Rozwiń/Zwiń

20 Mar 2011 03:16
Dobra, nie będę się zbędnie rozpisywał. Drugi etap się zakończył, nie otrzymałem jednej pracy - strata tej osoby, która nie przysłała. Przystępujemy do ogłoszenia wyników...

Nabór wyłonił trójkę nowych MG, ponieważ tylu przekroczyło próg trzydziestu punktów. Na czterdzieści punktów to jest nawet nieźle.
Oto nowi MG:
- Rapid
- 9Tales
- Patricio

Kolejność jest nieprzypadkowa. Decydowała liczba punktów.
Dobra, tyle. Chciałem się rozpisać nt. każdego z uczestników, ale mi przeszło.
To narazie, do następnego naboru :>

Rozwiń/Zwiń Sygnaturę

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi