›  Universum
›  Strona główna
›  Forum
›  XIPOG PBF
›  ALBUM
›  Szybko! Blog

Zamknięty przez: Nolfaverll (13 Kwi 2011 06:30

Autor Nab??r kwietniowy

94 Pok/ów

Rozwiń/Zwiń

Nabór kwietniowy 06 Kwi 2011 03:39
W związku z tym, że od powrotu Xipoga podniesiono limit ilości gier, potrzeba nam sporej ilości MG. Ale nikt nie narzeka, że nie ma gdzie grać... Skoro ma, powiedzmy, te dwie gry.
Ale jest jeszcze jeden ważny element, o którym wie (przynajmniej większa) część MG i do tego elementu trzeba "świeżych głów", czyli kilku dodatkowych osób do zaangażowania w plan. Ja przynajmniej chcę, by doszedł od do skutku.

I etap jest standardowy. Przejdę od razu do schematu:
Cytat:
Nick, wiek:
Doświadczenie (w przypadku, kiedy możecie pochwalić się aktualnie prowadzonymi grami, pochwalcie się, nawet jest to tzw. "noobskie forum"):
Znajomość świata pokemon:
Znajomość zasad poprawnej pisowni (tj. ortografia i interpunkcja):
Liczba od 1 do 10:

II oraz III etap znów będą oddzielne. Jakoś nie czuję potrzeby, by nowi MG byli na już-teraz-zaraz, tylko... No, mogę poczekać kilka dodatkowych dni.
I etap będzie trwał do przyszłej środy, popołudnia.

Rozwiń/Zwiń Sygnaturę

5 Pok/ów

Rozwiń/Zwiń

08 Kwi 2011 10:09
Nick, wiek: Opticum, 14 lat
Doświadczenie: Gry prowadzone na Pokemon Valhalla Forum, o których zresztą wiesz doskonale, Nolfa. Teraz już wiem jak się obchodzić w PBF, ech.
Znajomość świata pokemon: Wspaniale. Od litery A do Ź :)
Znajomość zasad poprawnej pisowni: Perfekcyjnie znam j. polski. Trudno mnie przyłapać na błędach interpunkcyjnych, a tym bardziej ortograficznych.
Liczba od 1 do 10: Eem, powiedzmy... 6.

szczegóły..
Otrzymano 1 Pok/ów:
ShootingStar
Rozwiń/Zwiń Sygnaturę

11 Pok/ów

Rozwiń/Zwiń

Re: Nabór kwietniowy 08 Kwi 2011 05:45
Cytat:
Nick, wiek: Inaka, 14 ^^

Doświadczenie: Prowadzę gry na PokeCollect, ostatnio też doszłam do ekipy PokoClub jako Mirage :3

Znajomość świata pokemon: Regiony:
Kanto - 5
Jotho - 5
Hoenn - 4
Sinnoh - 5
Unova - 3?
Jak o poki chodzi, to pierwsze trzy geny jakoś idą, czwarta też, na razie zaznajamiam się z piątą. Gdy czegoś zapominam, to wiem gdzie szukać.

Znajomość zasad poprawnej pisowni: Myślę, że dobra chociaż w kilku procentach jak o Xipogowskie wymagania chodzi - z ortografii nie jestem osłem, raz na dwa lata jakiś błąd zrobię, ale z interpunkcją jest nieco gorzej (przespałam te lekcje)

Liczba od 1 do 10: 7

szczegóły..
Otrzymano 5 Pok/ów:
Legends, rupert, Rapid, spoconyzenek, 9Tales
Rozwiń/Zwiń Sygnaturę

Rozwiń/Zwiń

09 Kwi 2011 09:02
Po rozmowie z pewną osobą postanowiłem zagościć w tym temacie. Tylko nie bijcie za mocno :x

Nick, wiek: Olcio, sweet sixteen :D
    Doświadczenie: Aktualnie nie prowadzę żadnych gier, ale jeśli chodzi o doświadczenie, to myślę, że zdążyłem go nabrać. Na początku było Poko i tam się przez jakiś czas prowadziło gry. Naprawdę noobskie gry. Później było troszkę lepiej, ale szybko się skończyło na rzecz Xipoga. No i jeśliby porównać moje działania w roli MG na Revowym PBFie, a te na Pokowym to oczywiście widać zasadniczą różnicę, w każdym razie zauważyłem ją ja. Ale ocena nie do mnie należy. Reasumując - doświadczenie jest, gry w archiwum, a niektóre nawet nadal są aktywne x]
    Znajomość świata pokemon: Tu jakoś wielkich problemów nie ma jeśli mówimy o Kanto, Johto i Hoenn. Dalej już są schody. Sinnoh mam nie za bardzo ogarnięte i też szczególnie nie garnę się, by to nadrobić. Lenistwo :x A Unova... Może jednak zajmę się przyswajaniem Sinnoh, hmm? Co do całej reszty: czyli Poksów, reali, przedmiotów, ataków i innych tego typu spraw - to opanowałem, a jeśli nie do końca, to wiem gdzie szukać pomocy.
    Znajomość zasad poprawnej pisowni: Kiedyś miewało się tendencje do zjadania literek w wyrazach (no, zostało to w pewnym, niewielkim stopniu do tej pory), za to teraz zauważyłem, że zjadam pojedyncze słowa w zdaniu xo Obiecuję, Nolf - popracuję nad tym! Co do ortografii - wielkich problemów nie ma, na dodatek dostaję pomoc ze strony FF, a jeśli chodzi o interpunkcję - nie jest źle, myślę, że idzie połapać się w sensie moich zdań.
    Liczba od 1 do 10: 3, bo to chyba moja szczęśliwa.

*zasłania się rękoma*

53 Pok/ów

Rozwiń/Zwiń

11 Kwi 2011 04:14
Pff. Olcik? Pff. Niedawno przecież odchodził. Pff.
Nick, wiek: zenek... 16,5
Doświadczenie (w przypadku, kiedy możecie pochwalić się aktualnie prowadzonymi grami, pochwalcie się, nawet jest to tzw. "noobskie forum"): nu, Nolf, znasz mnie w sumie. Doświadczenie mam spore, acz poza paroma fajnymi okresami jestem przeciętnym MG. Jednocześnie od razu zapowiadam że jak coś to czasu nie będę na fora poświęcał tak dużo jak wcześniej, i będę się raczej ograniczał do PBFów - więc czas poświęcany na niego może zarówno wzrosnąć, jak i spaść. Myślę że seria odpisów na tydzień to będzie realne minimum. I teraz, jako że sytuację ustabilizowałem - będę się tego minimum trzymał.
Znajomość świata pokemon: wszystkie regiony, razem z miastami, drogami, występującymi Pokami, Poki z ewolucjami, typami, mniej więcej movepoolami, sposobami ewolucji itp, ataki znam praktycznie wszystkie, oglądałem praktycznie całe anime, grałem we wszystkie gry poza spin-offami, na PBFie też sporo czasu spędziłem.
Znajomość zasad poprawnej pisowni (tj. ortografia i interpunkcja): Myślę, że w porządku. Jak nawet zgubię gdzieś przecinek, to tak, że i tak wiadomo o co chodzi w zdaniu. Ortografia to ewentualnie jakieś literówki.
Liczba od 1 do 10: cztery? cztery.

Pff. Pff.

szczegóły..
Otrzymano 3 Pok/ów:
9Tales, Inaka, PaoChi
Rozwiń/Zwiń Sygnaturę

94 Pok/ów

Rozwiń/Zwiń

13 Kwi 2011 06:30
I etap uznaję za zamknięty, kto się spóźnił, niech żałuje.
Aew. Przechodzi cała wasza czwórka. Z racji tego, że nie było dużo chętnych, połączy się II oraz III etap, na pewno nikt nie będzie się skarżył. Oczywiście, z racji tego uczestnicy dostaną nieco więcej czasu na połączone etapy.

wizard130, Inaka, Olcio, Astron - niebawem dostaniecie PW z kolejnymi etapami.

Rozwiń/Zwiń Sygnaturę

94 Pok/ów

Rozwiń/Zwiń

23 Kwi 2011 01:48
Hm, zawiodłem się trochę na was. Spośród czterech osób, które brałem do II oraz III etapu prace dosłały mi tylko dwie, dlatego też zostają one automatycznie Mistrzami Gier - mowa tutaj oczywiście o Olciku oraz Astronie. Inaka, wizard - naprawdę, zawiedliście mnie. Gdyby chociaż jedno z was dosłało pracę, być może wyłoniłbym 3 nowych MG...

Nie liczcie na to, że niebawem pojawi się kolejny nabór, w którym znów chęci wyrazi trójka-czwórka osób. Ja tak bawić się po prostu nie chcę.

Rozwiń/Zwiń Sygnaturę

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi