›  Universum
›  Strona główna
›  Forum
›  XIPOG PBF
›  ALBUM
›  Szybko! Blog

Autor Nab??r.

94 Pok/ów

Rozwiń/Zwiń

Nabór. 14 Sie 2011 04:58
Robię to właściwie bez żadnych dogłębnych konsultacji, ale w zasadzie - zmusza mnie do tego pewna sytuacja. Uznałem, że stare nabory, te dwu- i trzyetapowe, w obecnej chwili zwyczajnie się nie sprawdzą. Mowy również nie ma, żeby zrobić II Otwarty Nabór. Postanowiłem więc, by powrócić, ale i nieco zmodernizować, do rozmów na GG...
W zasadzie, chodzi mi o szybkie i sprawne wyłonienie kilku nowych Mistrzów Gry. Nie planuję jednak toczyć długich rozmów, z których miałbym wywnioskować waszą znajomość świata Xipoga oraz umiejętności pisarskie. Po prostu, jeżeli ktoś sądzi, że chce zostać MG, niech zgłosi się do mnie na GG (numer widoczny w profilu), jakoś elegancko się zareklamuje i poodpowiada na kilka podstawowych pytań. Oczywiście, moim obowiązkiem będzie, aby sprawdzić wszelkie umiejętności chętnego.

W zasadzie, to tyle, żeby nie przedłużać. Los chętnego będzie znany od razu po rozmowie, chyba że wprawi mnie w takie zakłopotanie, bym uznał za konieczność przemyślenia kandydatury/skonsultowania jej z inną osoba.
Zapraszam chętnych, każde pióro do pisania się przyda :) !

Rozwiń/Zwiń Sygnaturę

94 Pok/ów

Rozwiń/Zwiń

17 Sie 2011 08:56
Pierwszym "wygranym" tego naboru jest Aggron. Cóż, kilka razy przekonałem się, że warto stawiać na ludzi bez większego doświadczenia, więc mam nadzieję, że teraz będzie podobnie. Niebawem nowy MG otrzyma i rangę, i dział.

Pomyślnie rozmowy nie zdała Inaka. Szczegółów jednak opisywać nie będę.

Mimo tego, że już został wyłoniony jeden nowy Mistrz Gry, nie oznacza to, że nabór się zakończyć. Śmiało możecie się zgłaszać, taka rozmowa potrwa... No, w dobrych porywach nawet mniej, niż 30 minut :)

szczegóły..
Otrzymano 1 Pok/ów:
Inaka
Rozwiń/Zwiń Sygnaturę

94 Pok/ów

Rozwiń/Zwiń

23 Sie 2011 07:29
Miło mi ogłosić, że grono Mistrzów Gry na Xipogu zasila Bulbinek! Z pewnością, ta osoba jest znana wielu z nas, a jej umiejętności z pewnością wiele dadzą naszemu PBFowi.
Warto wspomnieć, że Bulbinek wprowadza kilka swoich zasad u siebie w dziale... Ale nie będę o tym wspominał ja, a jeżeli znajdzie się ktoś zainteresowany, niech zajrzy do działu naszego nowego MG :)

szczegóły..
Otrzymano 2 Pok/ów:
plutonio, spoconyzenek
Rozwiń/Zwiń Sygnaturę

94 Pok/ów

Rozwiń/Zwiń

28 Sie 2011 07:48
Pojawił się i kolejny Mistrz Gry - tym razem jest to osoba, która już kilkukrotnie pojawiała się w kadrze MG na Xipogu. Mówię o Terrym386! Cóż, osoba sprawdzona, z doświadczeniem... Chyba to jest osoba, której najczęściej szukam.

Rozwiń/Zwiń Sygnaturę

94 Pok/ów

Rozwiń/Zwiń

02 Wrz 2011 08:18
I dołącza do nas kolejny MG z dużym bagażem doświadczeń - teraz jest to szynszyla! Nie pozostaje nic, tylko czekać, a nuż przybędzie ktoś jeszcze, kogo już kilkukrotnie widzieliśmy na stanowisku MG :)
Ech, te moje nadzieje ;P

szczegóły..
Otrzymano 1 Pok/ów:
spoconyzenek
Rozwiń/Zwiń Sygnaturę

94 Pok/ów

Rozwiń/Zwiń

24 Wrz 2011 02:38
Do grona Mistrzów Gry dołącza kolejny nowy-stary MG, który podjął się również prowadzenia na naszym PBFie Totalnej Porażki. Nowym MG zostaje Ryuichi!
Przy obecnym odejściu dwóch Mistrzyń to częściowa rekompensata. Trzeba liczyć na to, że kolejne przyjścia zwiększą u nas ruch.

Rozwiń/Zwiń Sygnaturę

94 Pok/ów

Rozwiń/Zwiń

04 Sty 2012 02:46
Do grona MG powraca Cloud! Miło patrzeć na to jak to sami chętni zgłaszają się, w zupełnej bezinteresowności, kiedy jeszcze są to osoby z dużym bagażem doświadczeń ^^
Pamiętajcie, nabór cały czas trwa. Wystarczy się do mnie zgłosić ^^

Rozwiń/Zwiń Sygnaturę

94 Pok/ów

Rozwiń/Zwiń

13 Sty 2012 09:46
Nastąpił kolejny miły powrót w szeregi naszego grona MG. Tym razem chodzi o Szin. Pozostaje mi nic innego jak czekać aż powróci tutaj naprawdę stara gwardia, ta z początków obecnego Xipoga ^^
Tak, przypominam, że nabór trwa cały czas. Wystarczy się do mnie zgłosić via PW/GG.

szczegóły..
Otrzymano 2 Pok/ów:
mg, p4key
Rozwiń/Zwiń Sygnaturę

94 Pok/ów

Rozwiń/Zwiń

16 Sty 2012 08:57
Tym razem powrót na stanowisko MG wiąże się też z jedną dymisją. Do rangi Mistrza Gry powraca Patricio, który po dłuższej nieobecności wśród grona "fioletowych" przypomniał sobie o tym, że prowadzenie gier również jest wspaniałą zabawą ^^

Tym razem muszę też wspomnieć o dymisji. Rangę Mistrza Gry traci Aggron, który - mimo świątecznej deklaracji o powrocie i zabraniu się do pracy - nie wykazał większych działań na rzecz poprawy swojej aktywności. Poza jednym tematem (w której prosił graczy o potwierdzenie chęci o dalszej grze) w jego dziale nic się nie zmieniło. Licząc, że w święta większość MG zdecyduje się na (w pewnym sensie) powrót, dałem im również kredyt zaufania - od Nowego Roku mają tydzień na uporządkowanie swojego działu, tj. przeniesienie nieaktywnych gier do archiwum, wyjaśnienie spraw ze swoimi graczami. Szkoda jednak, że Aggron zakończył na spytaniu graczy o dalszy ich los.

Rozwiń/Zwiń Sygnaturę

94 Pok/ów

Rozwiń/Zwiń

05 Lut 2012 05:52
Kolejnym Mistrzem Gry, który - na szczęście! - dołącza do naszego grona jest szadołlama, znany pewnie bardziej pod poprzednim nickiem just. Po kilkukrotnym "badaniu terenu" odważył się w końcu na podjęcie próby w rozmowie naborowej. Miło mi jest więc powitać go w naszym gronie :)

Rozwiń/Zwiń Sygnaturę

Odpowiedz do tematu