›  Universum
›  Strona główna
›  Forum
›  XIPOG PBF
›  ALBUM
›  Szybko! Blog

Autor Brama do kr??lestwa ciemno?›ci

5 Pok/ów

Rozwiń/Zwiń

Brama do królestwa ciemności 23 Sie 2011 11:44
Przeczytaj koniecznie uwagi poniżej przed zapisaniem się

1. Przeczytaj temat z linku poniżej:
http://forum.xipog.pisz.pl/viewtopic.php?t=7846

2. Typy gier, na które prowadzę zapisy:
Gry ludzkie: Standardowo - łazimy sobie ludzikiem z pokemonami. Można być trenerem, koordynatorem, członkiem złego zespołu czy co tam wymyślicie (oryginalność mile widziana!), profesje "niepokemonowe" także do dyspozycji.
Gry pokemonowe: Tutaj wcielamy się w rolę pokemona. I też łazimy po świecie, spotykamy ludzi i inne pokemony etc.
Gry wieloosobowe: Na takowe nie ma formularza, jako że zwykle jest mało chętnych, poza tym podobne gry mają tendencję do bycia nieudanymi. Szukacie ekipy (min. 2 osoby), zgłaszacie się do mnie i przekonujecie, że jesteście dość dobrzy i że nie rozmyślicie się po miesiącu. Jeśli mnie przekonacie, to będzie gra :P .

3. Świat gry
Jak napisałem w temacie z linku w 1. podpunkcie, prowadzę gry tylko we własnych regionach. Szczegóły są w tym temacie:
http://forum.xipog.pisz.pl/viewtopic.php?t=7847
Uwaga: ze względu na specyfikę pewnych lokacji, istnieją miejsca startowe zabronione, czyli:
- w Bulbinii: Kwiatowa Góra, Wyspa Marzeń, Gina,
- w Puanie: Asta, Mis, Wyspy Sztormów,
- w Dugecji: Oblus, Wzgórze Tag.
Te miejsca są bardzo specyficzne i mało kto może w nich mieszkać, dlatego jeśli zacznie się w nich jakaś gra, to tylko taka bez historii (o czym niżej).

4. Wymagania co do podań.
Podania z historią: Minimalna długość historii to 20 linijek. Za mniejszą liczbę będą warny. Dlaczego taki wymóg? Ano dlatego, że krótszy tekst nie pokazuje faktycznych umiejętności piszącego.
Podania bez historii i z giełdy: Można nie pisać historii i zdać się na mnie w wymyślaniu fabuły, ALE trzeba dać mi link do własnego tekstu lub gry. W przypadku tekstu wymóg jest jak dla podań z historią - 20 linijek. W przypadku gry: jeśli odpisy mają po minimum 6-7 linijek, to da radę. Jest to opcja przede wszystkim dla tych, którzy nie mają pomysłu na fabułę, ale chcieliby zagrać ;) .
Zasada karencji: Jeśli odrzucę dwa podania jednej osoby, musi ona zaczekać przynajmniej tydzień przed złożeniem następnego podania. Cel prosty: ma to zmobilizować gracza, by się postarał i włożył więcej sił w tekst. Poza tym nie jestem maszynką do oceniania, miałem już przypadki, że dostawałem po kilka tekstów jednej osoby, które różniły się co najwyżej kilkoma zdaniami, tudzież jakościowo nowy tekst był gorszy od starego (!). Uwierzcie - jeśli nie podoba mi się tylko kilka zdań na całe podanie, to tekst przyjmuję bez zastanawiania się, jeśli odrzucam osobę - znaczy to, że historia wymaga większych poprawek.
Oryginalność jest mile widziana, ale nie obowiązkowa. Przy czym od osób składających "nieoryginalne" podania oczekuję nieco większych umiejętności (nawet historia "miszcza pokemą" z dobrym graczem bywa bardzo fajna, ze słabszym - już niekoniecznie).
Jestem elastyczny co do wątków. Gra humorystyczna? Nie ma problemu. Styl bliższy historiom przygodowym? Proszę bardzo. Uwielbiasz horrory? Ja też :D . Wszelkie mieszanki też są w porządku (przeciętna gra wygląda tak, że jest trochę przygody, trochę humoru, czasem ciut romansu czy kryminału itd.). Są tylko dwa typy gier, które odpowiadają mi średnio: historyczne i wojenne. Nie znaczy to, że takowych nie poprowadzę - tyle że w podobnych przypadkach nie oczekujcie ode mnie cudów. Bardzo dobrych podań oczekuję w przypadku fabuły związanej z legendarnymi pokemonami. Takie gry lubię bardzo, ale są one z założenia piekielnie trudne, więc chcę na nie nieprzeciętnych graczy. Po prostu u mnie w świecie samo spotkanie legend jest naprawdę trudne, a gdy już do takowego dojdzie - można go nie przeżyć :D .
Dodam jeszcze, że za plagiaty będę tępił, jeśli takowy wykryję, nie będę miał żadnych skrupułów (i nie skończy się na warnie). Akceptuję tylko i wyłącznie teksty napisane samodzielnie przez składającego podanie, sprawdzam prawie każdy pod tym kątem, więc nie radzę kombinować.

Kto przeczytał wszystko powyższe, ma szansę skorzystać z formularzy zgłoszeniowych :-).

Gra ludzka (z historią)

Kod:
[b]Nick:[/b]
[b]Imię (i nazwisko) w grze:[/b]
[b]Wiek i płeć (postaci, nie Twoje :P):[/b]
[b]Wygląd (może być obrazek):[/b]
[b]Historia postaci:[/b]
[b]Początkowa kraina i miasto:[/b]
[b]Profesja (zawód):[/b]
[b]Cel:[/b]
[b]Starter (w przypadku silnych/rzadkich pokemonów zalecane wyjaśnienie w historii):[/b]
[b]Czego oczekujesz od gry*:[/b]
[b]Dlaczego składasz podanie właśnie do mnie*:[/b]
[b]I dlaczego mam Cię przyjąć*:[/b]
[b]Inne uwagi:[/b]

* odpowiedzi nieobowiązkowe, acz jeśli będą dobre, mogą zadecydować o przyjęciu podania

Gra pokemonowa (z historią)

Kod:
[b]Imię (pokemona):[/b]
[b]Wiek i płeć (pokemona, nie Twoje :-P):[/b]
[b]Gatunek:[/b]
[b]Historia pokemona:[/b]
[b]Początkowe miejsce:[/b]
[b]Cel:[/b]

* odpowiedzi nieobowiązkowe, acz jeśli będą dobre, mogą zadecydować o przyjęciu podania

Gra bez historii

Kod:
b]Nick:[/b]
[b]Typ gry (ludzka/pokowa):[/b]
[b]Przykład własnego tekstu (może być link):[/b]
[b]Imię (i nazwisko) postaci/pokemona**:[/b]
[b]Wiek i płeć postaci/pokemona**:[/b]
[b]Wygląd (może być obrazek):[/b]
[b]Starter/Gatunek (w przypadku silnych/rzadkich pokemonów zalecane wyjaśnienie w historii)**:[/b]
[b]Ogólne wytyczne co do fabuły**:[/b]
[b]Profesja (tylko dla gier ludzkich)**:[/b]
[b]Cel**[/b]

** odpowiedzi nieobowiązkowe - zależy, czy chcecie podać jakieś wytyczne co do gry, czy też zdać się całkowicie na moją łask... eeee... pomysłowość ^^

Gra z giełdy

Kod:
[b]Numer wątku (patrz: http://forum.pokemonpl.net/gielda-gier-t38116.html):[/b]
[b]Przykład własnego tekstu (może być link):[/b]

Nie mam limitu liczby gier, przyjmę każdego, kto złoży odpowiednio dobre podanie :P .

77 Pok/ów

Pokemon Valhalla

Rozwiń/Zwiń

26 Sie 2011 07:38
Nick: p4key
Typ gry (ludzka/pokowa): ludzka
Przykład własnego tekstu (może być link): link
Imię (i nazwisko) postaci/pokemona**: Waldek
Wiek i płeć postaci/pokemona**: 20, męska
Wygląd (może być obrazek): obrazek
Starter/Gatunek (w przypadku silnych/rzadkich pokemonów zalecane wyjaśnienie w historii)**: jakiś podobny do browara
Ogólne wytyczne co do fabuły**: mnóstwo alkoholu i humoru :d:
Profesja (tylko dla gier ludzkich)**: trener
Cel** otworzyć swój własny browar
Czego oczekujesz od gry*: dużej dawki humoru, jajec i braku poprawności
Dlaczego składasz podanie właśnie do mnie*: chciałem zobaczyć jak to jest u poplowca z takim talentem plastycznym xD
I dlaczego mam Cię przyjąć*: bo jestem dobry i solidnym graczem i nie proszę o pokemonki na gg
Inne uwagi: brak jakichkolwiek

Rozwiń/Zwiń Sygnaturę

5 Pok/ów

Rozwiń/Zwiń

26 Sie 2011 11:37
P4key
Nie dostrzegłem czegoś, co odrzuciłoby mnie natychmiast, niemniej momentami trochę średnio z interpunkcja było ^^ . Nie widzę jednak dobrego powodu, by nie dać Ci szansy, zwłaszcza ze piszesz całkiem fajnie. Za tę interpunkcję okres próbny - masz 3 strony gry, by pokazać, ze nie popełniłem błędu ;) .

Gra powinna się pojawić dzisiaj (niemniej nie wiem jeszcze, czy będzie to "dzisiaj" przed czy po moim śnie ^^ ).

1 Pok/ów

Rozwiń/Zwiń

27 Sie 2011 10:22
Nick: Kaito Aoitsuna
Typ gry (ludzka/pokowa): Ludzka
Przykład własnego tekstu (może być link): http://forum.xipog.pisz.pl/viewtopic.php?t=7537 - Moja gra u PaoChi. http://forum.xipog.pisz.pl/viewtopic.php?t=7773 - a w tym temacie na samym dole mój zapis do tutejszego PBF Harry Potter ;D Mogę również wysłać jakieś moje karty postaci na maila. Do wyboru - Bleach, Naruto, Fairy Tail xD
Imię (i nazwisko) postaci/pokemona**: Kaito Aoitsuna
Wiek i płeć postaci/pokemona**: 20 lat, Mężczyzna
Wygląd (może być obrazek): Dobrze zbudowany i nieziemsko przystojny, tak przynajmniej chciałby być postrzegany, rzeczywiście jest wysoki, bo jego wzrost dochodzi aż do 190, rzeczywiście jest dobrze zbudowany, mięśnie rzeźbią jego ciało w strategicznych punktach takich jak brzuch czy ramiona, ale czy jest przystojny? Tego sam nie wie, żadna z przedstawicielek płci pięknej mu tego jeszcze nie powiedziała. Jest szczupły, a jego mięśnie nie są ogromne, po prostu widoczne, jego oczy są koloru blado niebieskiego, wydawać się może, że jest w nich zamknięta mgła. Wzrok wydawany przez te ślepia jest niezwykle intensywny. Nie odbiegając jeszcze od oczu, są one wiecznie uśmiechnięte, ale nie tak przyjaźnie, raczej wykrzywione w chytrym uśmieszku, tak samo wąskie usta tego młodzieńca. Włosy on ma koloru białego, są proste i opadają naokoło głowy zakrywając uszy. Ubiera on najczęściej białe, szare lub czarne ubrania, różnego typu.

Starter/Gatunek (w przypadku silnych/rzadkich pokemonów zalecane wyjaśnienie w historii)**: Zdaję się na ciebie :D Tylko... nie Corsola i Tirtouga ok? Mam je już w grze u PaoChi
Ogólne wytyczne co do fabuły**: Również zdaje się na ciebie. Nie żebym był leniwy... Po prostu z doświadczenia wiem, że jak daje się wolną rękę MG to wychodzą najlepsze gry
Profesja (tylko dla gier ludzkich)**: Trener
Cel** Przetrwać i przy okazji nieźle wykorzystać życie :D
Czego oczekujesz od gry*: Humoru, niezwykłych sytuacji w grze i jeszcze raz humoru.
Dlaczego składasz podanie właśnie do mnie*: Bo podoba mi się to, że wymyśliłeś własny region i własne zasady. ;)
I dlaczego mam Cię przyjąć*: Uważam się za porządnego gracza i podobnie jak p4key nie lubię utrudniać życia MG męcząc go na gg ;D
Inne uwagi: Brak.
Ostatnio zmieniony przez Kaito Aoitsuna 27 Sie 2011 11:29, w całości zmieniany 1 raz  
Rozwiń/Zwiń Sygnaturę

5 Pok/ów

Rozwiń/Zwiń

27 Sie 2011 11:16
Kaito Aoitsuna

Na GG pogadaliśmy, myślę, że nic więcej dodawać do tego nie chcę. Uwagi masz, decyzja: okres próbny, czyli 3 strony gry na pokazanie, że zasługujesz na szansę. Gra będzie najpewniej dziś, ale nie jest powiedziane, że w najbliższym czasie (jeszcze fabułę muszę wymyślić :D ).

51 Pok/ów

Rozwiń/Zwiń

04 Wrz 2011 07:04
Nick: Cloud
Imię (i nazwisko) w grze: Naoi Hideki
Wiek i płeć : Male, 20 lat
Wygląd: http://bishibooru.com/_im...-%20angel_beats
Historia postaci: Drogi Pamiętniku,
Postanowiłem, że dziś przestanę udawać. Będę wreszcie szczery ze wszytskimi; z Tobą, z Yuuki, z samym sobą.
Nie żyję – tak powiedziałem to na głos – i nic co zrobię tego nie zmieni. W końcu jak długo mogę zaprzeczać? Poświęciłem swoje życie, by uratować Świat, by ocalić to co kochałam. To co kochała moja matka, mój ojciec, to czego bronił mój brat, a także oni, moi towarzysze, którzy pomogli mi się dostać do „arcydemona”. Powinienem być chyba dumny?
Jestem w czyśću już od dłuższego czasu i wiem, że w najbliższym czasie tak pozostanie, ponieważ nie wiem dlaczego się tutaj znalazłem. Nie sądziłem, że istanieje takie miejsce. Czy nie powinienem trafić do Piekła, Nieba, Nicości? A może to właśnie jest Nicość lub jakaś jej część?
Powinienem już dawno ruszyć dalej, gdziekolwiek jest to dalej. Yuuki mówi, że coś mnie tutaj trzyma, tutaj między światami. Sama czeka już szmat czasu, by wreszcie móc zapomnieć o przeszłości, ale dopóki nie zjawi się tutaj osoba, którą pragnie przeprosić, nic z tego. Tak więc, zostaliśmy tutaj we dwójkę. No może niezupełnie ...
W czyściu jest wiele „dusz”, które nie mogą zaznać spokoju, lecz każda z nich ma swoje osobne miejsce, do którego mogą, ale nie muszą mieć wstępu inne wędrowne dusze. Do mojego zakątka wpuszczam tylko Yuuki. Tylko ona nie jest tak irytujący jak reszta, a w dodatku rozumie doskonale przez co teraz przechodzę. Miała podobnie.
Czy żałuję, że poświęciłem życie? Nie …
Czy żałuję, że Ją opuściłem? Tak …
Dlaczego to zrobiłem mimo obietnicy, którą jej złożyłem? Nie wiem …, ale jest już za późno, by tego żałować. Tera zmuszę pozostać silny i odkryć dlaczego jeszcze nie znalazłem swojej drogi. Dlaczego nie mogę zobaczyć mamy i taty. Czy trafię tam, gdzie oni?
Od dziś przestaję użalać się na sobą, od dziś znów będę dzielny, od dziś … uznaj dzisiejszy dzień za pożegnanie.

Blond włosy chłopak zamknął trzymany w ręku notes, który nazwał swoim pamiętnikiem i który znalazł właśnie tutaj, pod tym rozłożystym, olbrzymim klonem, na szczycie tego wzgórza, gdzie nikt inny nie miał wstępu. Odłożył go na trawę i położył się na niej wygodnie, spolądajac w niebo.
Było błękitne, nienaznaczone najmniejszą chmurką. Cała okolica trwała niezmiennym stanie odkąd się tutaj dostała. Wydawało jej się, że rozpoznaje to miejsce, jednak nie była sobie w stanie przypomnieć skąd. Wiedziała tylko tyle, że choć jest tutaj od dłuższego czasu, mimo upływających dni i nocy, z drzewa nie spał ani jeden liść, pogoda się nie zmieniła, a przenoszone kamienie, następnego dnia wracały na swoje miejsce.
Jego włosy zanużyły się między źdźbłami, kiedy przerócił głowę, by spojrzeć w bok, w dół wzgórza. Za niedługo powinna pojawić się Yuuki, by dotrzymać mu towarzystwa, tak jak to robiła codziennie.
Dziś jednak będzie inaczej. Iść wreszcie opowie jej swoją historię. Historię o wielkiej przygodzie, o niesamowitych walkach, magii, miłości, zdradzie, tajemnicach i obietnicy – tej, której nie mógł spełnić.
„Obiecaj, że nie pójdziesz tam, gdzie nie będę mógła pójść za Tobą”
Początkowa kraina i miasto: Wyspa Marzeń *.* | Bulbinia ( pojechało samouwielbieniem z Twojej strony xD )
Profesja: -
Cel: Dowiedzieć się, dlaczego nie może "odejść"
Starter: Wybierz ; ]
Czego oczekujesz od gry*: Że się wygram i że nie będzie wiała nudą, jako, że zostawiam Ci ogromne pole do popisu : )
Dlaczego składasz podanie właśnie do mnie*: Bo łamiesz to co narzuca to forum ;] Nie spodziewałbym się, że Nolf pozwoli na własne krainy : P
I dlaczego mam Cię przyjąć*: A dlaczego nie?
Inne uwagi: -

Rozwiń/Zwiń Sygnaturę

5 Pok/ów

Rozwiń/Zwiń

04 Wrz 2011 10:54
Cloud
O interpunkcji sobie jeszcze pogadamy... Generalnie jednak historia w porządku, choć nie mam pojęcia, dlaczego w pewnym momencie zacząłeś pisać o głównym bohaterze "ona". Czyżbyś zastanawiał się nad płcią w trakcie pisania :P ? No i było jedno zdanie, którego w ogóle nie zrozumiałem :D .

Jeśli chodzi o sama fabułę, to, niestety, złamałeś jedna z zasad, które wymieniłem: zakaz startu z Wyspy Marzeń. Co wiąże się z jej specyfiką. Niemniej mam już pomysł, co z Twoją historią zrobić, myślę, ze może być trochę zaskakujący :P . Tylko ciut się miejsce startu nie zgodzi, choć wyjdzie w sumie na jedno :D .

Ach, zapomniałbym na śmierć o najważniejszym: okres próbny. Tekst przyzwoity, ale zastrzeżeń odnośnie tej interpunkcji bym miał dość sporo. Czyli masz 3 strony, by pokazać, ze nadajesz się do takiej gry :P . A gra będzie za jakiś czas, pewnie jutro (w sensie to jutro, które się zacznie za kilka minut :D ).

5 Pok/ów

Rozwiń/Zwiń

26 Lis 2011 11:02
Co tu tak pusto? Nie ma kandydatów? Bardzo chętnie przyjąłbym kogoś niezłego na grę (nawet nie rewelacyjnego, ale takiego, że mógłbym go uczyć), ale ciężko kogoś przyjąć, gdy nikt nie składa podań xD .

1 Pok/ów

Rozwiń/Zwiń

14 Mar 2012 11:21
Nick: Karen
Imię (i nazwisko) w grze: Karen Fate Testarossa
Wiek i płeć (postaci, nie Twoje :P ): 15 lat;Kobieta
Wygląd (może być obrazek):
Historia postaci:
Karen znów trzasnęła drzwiami i wyszła z domu, kopiąc najbliższe kamyki. Jej rodzice znowu się kłócili, dziewczyna skierowała się do najbliższego parku, po czym usiadła na ławce patrząc w czarne niebo na którym migały srebrne punkciki. Westchnęła jej życie nie było proste była wyśmiewana ze względu na jej dziwny kolor oczu i włosów. Srebrno-białe włosy nie były codziennością, zresztą tak jak i czerwone oczy niektórzy uważali że jest przeklętą. Była wyrzutkiem wśród rówieśników, a rodzice nie mieli dla niej czasu, mimo to ubierała maskę i wydawała się szczęśliwa,wesoła i dumna z tego jaką jest. Po jej policzku popłynęła łza była zmęczona tym, marzyła by znaleźć się w miejscu w którym przestanie być inna. Zamknęła oczy i wyszeptała cicho do siebie:
-Chciałabym zaleście się gdzieś indziej, gdzieś gdzie nie będę wyrzutkiem. -Nie zauważyła że niebo przecięła spadająca gwiazda która zalśniła ostrym blaskiem, nie usłyszała też cichego szeptu niesionego niby przez wiatr "La nostra bella presto incontrare.*" gdy dziewczyna otworzyła oczy była już tylko ciemność.
Gdy otworzyła swoje czerwone oczy znajdowała się w jednej wielkiej ciemności. W tej pustce odbijało się tysiące głosów, dziewczyna starała się wsłuchać ale wtedy stawało się to tylko jednym wielkim szumem. Dziewczyna rozejrzała się dookoła zdezorientowana i zaniepokojona przez jej głowę przenikało setki pytań. Dziewczyna złapała się za głowę, czuła się tak samotna i zagubiona. Powoli wszystkie głosy nikły słychać były tylko dwa synchronizowane głosy mówiące płynnie w nieznanym języku: Carissimi, siamo in attesa per voi, ma per noi.**Non fuggire da noi, non si può nascondere, siamo destinati a stare insieme. Faremo di tutto per stare insieme. E ora si rivolgono a noi, tu sei la nostra bella, solo nostro.***Presto si capirà, e poi saremo tutti felici. Così ora veniamo al bello, la nostra cara, il nostro amore. Venite a trovarci!****Tempo di interruzione, queste barriere che dividono i nostri mondi, rompere le barriere che ci dividono! Tu sei il nostro amore, la nostra ossessione, si sono nostri e solo nostri e distruggere tutto, e tutti coloro che osano a stare tra noi.******Venite a trovarci, il nostro amore! Ascoltate la nostra voce e di seguirlo, lasciare che ti portano. Ripetere l'operazione per la nostra voce Ti Amo!*******. Złapałam się za głowę, za dużo niezrozumiałych słów to wszystko brzmiało jak jeden wielki bełkot. Zamknęłam oczy starając się wyłapać cokolwiek z tego potoku słów, ale jedyne słowo które odbijało się kilkokrotnie w mojej głowie niczym echo były słowa: Ti Amo cokolwiek to znaczyło. Czy to miał być klucz?
-Ti Amo?! -krzyknełam niepewnie wszystko nagle się zatrzymało słychać było jeszcze tylko: Infine, il nostro amore, in un momento ci incontriamo, allora staremo insieme per l'eternità.$Non preoccuparti tutto il tempo, dimenticare, dimenticare il suo passato, il dolore che hai incontrato lì, per negligenza, la solitudine e il rifiuto. Lentamente si perderanno i loro ricordi di un altro mondo, così sarete in grado di rimanere con noi, la nostra casa diventa la tua casa per sempre.$$. Potem usłyszała tylko dźwięk złamania czegoś, jakby ktoś upuścił duży porcelanowy wazon a ten roztłukł się na miliard kawałków, potem zerwał się ostry wiatr. Dziewczyna czuła się jakby spadała w otchłań bez dna, coraz głębiej i głębiej, po tym był już tylko oślepiający błysk światła.
Karen otworzyła swoje oczy i rozejrzała się, znajdowała się na polanie porośniętej bujnym, różnorakim kwieciem. Otaczał ją miliony barwnych kwiatów, powietrze było czyste, a łagodny delikatny wiatr pieścił jej policzki. Dziewczyna podniosła swój kapelusz po czym założyła go na głowę, następnie zaczęła rozglądać się dookoła z ciekawością. Jej wzrok padł na grupkę tańczących kwiatów, dookoła biegały również różne dziwne stworzenia, gdzieś w oddali widać było motyle albo raczej stwory motylo-podobne. Polankę dookoła otaczał drzewa, prawdopodobnie znajdowała się w środku lasu, niedaleko niej w samym centrum łączki znajdowało się duże krystalicznie niebieskie jezioro. Panienka podeszła do jego skraju niepewnie przez przejrzystą taflę jeziorka widać było różne pływające stworzenia. Panna usiadła na brzegu, zdejmując buty i niepewnie zanurzając gołe stopy w tafli wody. To wszystko było dziwne, takie inne przez jej głowę przechodziło miliony pytań na godzinę. W jej głowie znajdowały się tylko skrawki wspomnień z tego co działo się przed chwilą, z tego wszystkiego pamiętałam tylko park, ciemność, jakiś szum,zbita porcelana, gwałtowny wiatr i oślepiające światło. Inne wspomnienia stały się lekko zamglone, im z dalszej przeszłości były tym bardziej niewyraźne się stawały. Ale dlaczego tak się działo? To wszystko jest takie dziwne...Czy to miało być mi przeznaczone? Czy moja obecność tu ma jakieś konkretne cele? Dlaczego tu jestem? Po co tu jestem? Jak się tu znalazłam? Jak długo tu będę zanim wrócę do domu? Jeśli w ogóle udami mi się wrócić...mam przeczucie że to nie będzie takie proste... Dziewczyna siedziała tam i rozmyślała, nie wiedząc co ze sobą zrobić, nie czuła na swoich plecach dwóch par oczu. Dwie postacie w cieniu drzew, przyglądały się dziewczynie ze zwycięskim uśmiechem na ustach. Karen położyła się na trawie a słońce delikatnie świeciło po jej twarzy, wszystko było tak spokojne...aż za spokojne. Dziewczyna nagle poczuła jak coś obwija się wokół jej kostki i ciągnie ja do jeziora, krzyknęła głośno, po czym jej ciało znalazło się całkowicie pod wodą, usłyszała tylko przytłumiony krzyk i plusk. Potem straciła przytomność.
Dziewczyna poderwała się z łóżka rozglądając się z niepokojem po pokoju...wróć pokoju? Dziewczyna z zaskoczeniem zaczęła się przyglądać królewskiemu pokojowi w którym się znajdowała. Ściany były pomalowane w ładny kremowy kolor, było pełno zdobień, meble były wykonane z pięknego ciemnobrązowego drewna i miały złote zdobienia. Na ścianach znajdowały się oprawione w złota ramkę piękne obrazy. Łóżko na którym leżała dziewczyna było królewskiej wielkości, przeważały na nim kolory złota i czerwieni. Karen z szokiem odkryła że ma na sobie elegancką,fioletowa sukienkę i kokardę na głowię.Obok łóżka leżała para pasujących rękawiczek i dziwna biało-czerwona piłka. Dziewczyna usłyszała otwierające się drzwi, do pokoju weszło dwóch wręcz identycznych chłopców...

*La nostra bella presto incontrare z włoskiego Nasza piękna wkrótce się spotkamy.
**Carissimi, siamo in attesa per voi, ma per noi. -Najdroższa, czekamy na ciebie choć do nas.
***Non fuggire da noi, non si può nascondere, siamo destinati a stare insieme. Faremo di tutto per stare insieme. E ora si rivolgono a noi, tu sei la nostra bella, solo nostro.-Nie uciekniesz przed nami, nie ukryjesz się, jesteśmy sobie przeznaczeni. Zrobimy wszystko by być razem. A teraz chodź do nas, jesteś naszą piękną , tylko naszą.
****Presto si capirà, e poi saremo tutti felici. Così ora veniamo al bello, la nostra cara, il nostro amore. Venite a trovarci!-Już wkrótce wszystko zrozumiesz, a wtedy wszyscy będziemy szczęśliwi. Więc teraz chodź do nas piękna, nasza ukochana, nasza najdroższa, nasza miłości. Chodź do nas!
******Tempo di interruzione, queste barriere che dividono i nostri mondi, rompere le barriere che ci dividono! Tu sei il nostro amore, la nostra ossessione, si sono nostri e solo nostri e distruggere tutto, e tutti coloro che osano a stare tra noi.-Przełamy razem te bariery które dzielą nasze światy, przełamy te bariery które dzielą nas! Jesteś naszą miłością, naszą obsesją, jesteś nasza i tylko nasza i zniszczymy wszystko i wszystkich którzy ośmielą się stanąć między nami.
*******Venite a trovarci, il nostro amore! Ascoltate la nostra voce e di seguirlo, lasciare che ti portano. Ripetere l'operazione per la nostra voce Ti Amo!-Chodź do nas nasza miłości! Wsłuchaj się w nasz głos i chodź za nim, niech cię prowadzi. Powtórz za naszym głosem Ti Amo!-(Kocham cię)
$ Infine, il nostro amore, in un momento ci incontriamo, allora staremo insieme per l'eternità. -Nareszcie nasza miłości, już za chwilę się spotkamy, a potem będziemy razem na wieczność.
$$Non preoccuparti tutto il tempo, dimenticare, dimenticare il suo passato, il dolore che hai incontrato lì, per negligenza, la solitudine e il rifiuto. Lentamente si perderanno i loro ricordi di un altro mondo, così sarete in grado di rimanere con noi, la nostra casa diventa la tua casa per sempre.-Nie martw się z czasem o wszystkim zapomnisz, zapomnisz o swej przeszłości, o bólu który cię tam spotkał, o zaniedbaniach, o samotności i odrzuceniu. Powoli będziesz tracić swe wspomnienia dotyczące innego świata, a więc będziesz mogła zostać z nami, nasz dom stanie się twoim domem na zawsze.
Początkowa kraina i miasto:Puana; Boftela
Profesja (zawód): Koordynatorka
Cel:
-Wrócić do swojego świata
-Zobaczyć wszystkie legendy
-Zostać Super koordynatorką i Wygrać Wielkie Festiwale
-Zwiedzić cały świat pokemon
-Złapać wszystkie ewolucje Eevee
-Dowiedzieć się jakie ciemne tajemnice ukrywa rodzina Vargas
Starter (w przypadku silnych/rzadkich pokemonów zalecane wyjaśnienie w historii):Eevee
Czego oczekujesz od gry*: Dużo wątków romantycznych ,sporo kryminalnych połączonych z formą przygodową.
Dlaczego składasz podanie właśnie do mnie*: Szczerze? Sam tego nie wiem.
I dlaczego mam Cię przyjąć*: No to może ja zapytam" A czemu masz mnie nie przyjąć?"
Towarzysze (czyli Karen dorzuca coś od siebie)

Towarzysze: Lovino i Feliciano Vargas

Loviono Romano "Lovi" Vargas
Najważniejsze fakty o Lovino:
# Charakter: Lovino jest radosnym i energiczny, jednak jest również wybuchowy i porywczy, dlatego czasem naprawdę trudno dojść z nim do porozumienia. Najczęściej wyładowuje swoją złość na młodszym bracie. Niesamowicie przyjazny i miły dla kobiet, ale jednocześnie stanowczy i nieuprzejmy dla mężczyzn. Za najodważniejszą osobę nie można go uznać, jednak gdy mu na czymś zależy potrafi zrobić naprawdę dużo by to chronić. Jest nieco mądrzejszy niż jego brat, posiada rozległą wiedzę strategiczną, trzeźwo myślący o doskonałych zdolnościach przywódczych. Nieufny w stosunku do nowych ludzi, o wiele bardziej podejrzliwy niż jego brat,wszystkim dzielić się z bratem-co czasem go irytuje, zaborczy, pewny siebie. Wraz z bratem tworzy niezwykle potężny duet. Posuwa się naprawdę daleko by dostać to co chcę, jednak są rzeczy których nie potrafi poświęci dla swojego celu. Jest " w gorącej wodzie kąpany", przy czym nie boi się podejść i powiedzieć co myśli, przy okazji wygrażając pięścią. Jest bardzo leniwy, często nie chce mu się pracować. Za to kocha spać, a mimo to bardzo rzadko jest wyspany. Podczas jego snu zarejestrowane zostało najwięcej uśmiechów, które kiedykolwiek pojawiły się na jego ustach. Zwykle jest skrzywiony, naburmuszony i w ogóle w złym humorze. W przypadku Felician czasem jest zgryźliwy, bo po prostu zazdrości. Często bywa agresywny,chociaż jak go ktoś naprawdę mocno wkurzy robi się naprawdę niebezpieczny wtedy nie ma z nim żartów.
# Ma 17 lat.
# Jest trenerem, jego starterem jet Minun.
# Starszy z wnuków znanego i szanowanego profesora Juliusza Vargasa.
# Wychowany przez dziadka -w cieniu swojego brata-, jego rodzice zmarli gdy miał dwa i półroku.
# Należy do najbogatszej rodziny w regionie Puana;
# Wychowała się w starym, pięknym zamku, który należy do jego rodziny od pokoleń, pałac zlokalizowany jest w pobliżu Boftela.
# Jest starszym bratem Feliciano.
# Na głowie posiada niezwykły loczek, który jest jego sfera erogenną -rodzinna "przypadłość"- , jego loczek jest po lewej stronie głowy.
# Ma ognisty temperament i niewyparzony język.
# Często w jego zdaniach pojawiają się włoskie słówka -swojego brata woła zawsze albo po imieniu albo adresuje go jako fratello -.
#Płynnie mówi w języku włoskim
# Gdy jest zirytowany, rozgniewany lub gdy pociągnie się go za loczek krzyczy "Chigi!"
# Kocha pomidory ponad wszystko, jego drugim ulubionym daniem jest pizza, lubi także makaron(pastę), lubi pić czerwone wino.
# Jego hobby to gotowanie, spanie, hodowanie pomidorów i podrywanie dziewcząt.
# Jest niezwykle dobry kieszonkowcem.
# Jest o wiele bardziej agresywny od swojego brata, często pakuje się w bójki, dzieli wraz z Felim ciemne tajemnice
# Nienawidzi gdy zdrabnia się jego imię do Lovi, ten przywilej ma tylko jego brat -choć często jest tym zirytowany i krzyczy za to na niego- i osoby które są z nim naprawdę blisko.
# Ma nieco ciemniejszą karnację niż jego młodszy brat.
# Gdy przychodzi do ucieczki biega z prędkością światła.
# Jest prawowitym następcą pokemonowej mafii. Jego dziadek jest szefem mafii w świecie pokemon, choć nikt nie jest tego świadomy. Mafia ta ma ogromny wpływ na cały świat pokemon i uważa się że to oni tak naprawdę podporządkowują sobie cały świat pokemon i sprawują nad nim władze. Do mafii tej przynależą najczęściej ludzie bogaci i o wysokiej pozycji społecznej z niezwykle rozległymi wpływami. Mafii tej boją się wszystkie złe organizacje przestępcze i próbują zdobyć jej przychylność. Juliusz Vargas jest Ojcem Chrzestnym mafii ze wszystkich regionów, ma całkowitą kontrolę nad tym co się dzieje, uważany jest tez za Dona regionu Puana. Bardziej szanowani członkowie -ci z wyższych szczebli-, wśród niewtajemniczonych nie są podejrzewani o związek z mafią. Sprawę ta policja określa jako "Wszyscy wiemy że jest tu mafia, nikt nie wie kto do niej należy, ani co planuje". Ci którzy jakimś cudem wiedza nico za dużo lub zdradzają mafię znikają w niewyjaśnionych okolicznościach i słuch po nich ginie. Nikt poza najwyższymi szczeblami mafii nie wie co tak naprawdę jest ich celem, popularnie ogłasza się jednak że jest to całkowita władza i kontrola nad światem pokemon, lecz nie wiadomo czy to prawda. Lovino po dziadku przejmie status Ojca Chrzestnego.
# Doskonale posługuje się wszelką bronią nosi ze sobą zawsze załadowany pistolet z dodatkowym magazynkiem a także nóż, jednak ta jest doskonale ukryta.
Pokemony Lovino: Minun Misdreavus Buizel

Feliciano Veneziano "Feli" Vargas
Najważniejsze fakty o Feliciano:
# Charakter: Feliciano tak jak brat jest niezwykle energiczny i wesoły. Do wszystkiego podchodzi optymistycznie, z jego twarzy nigdy nie znika uśmiech, którym często zaraża innych. Rozpieszczony przez dziadka, okazuje miłość zawsze i wszędzie do wszystkiego co żyje. Ma nawyk niezwykłej gestykulacji, nucenia i podskakiwanie. Jego wewnętrzna energia nigdy się nie kończy. Jest o wiele łagodniejszy niż jego brat, zdenerwować go jest prawie niemożliwe. Wpada w szał tylko w tedy gdy ktoś naprawdę dla niego ważny jest w niebezpieczeństwie. Zawsze stara się pomóc, choć często mu to nie wychodzi. Ma dość dużą wiedzę w zakresie medycyny i broni. Mimo swojego niewinnego charakteru potrafi być niebezpieczny, mimo pozorów łatwo manipuluje innymi i z łatwością wyciąga od nich potrzebne informacje,wszystkim dzielić się z bratem nieco mniej zaborczy niż jego brat. Wraz z bratem tworzy niezwykle potężny duet.
# Ma 15 lat.
# Jest hodowcą, jego starterem jet Plusle.
# Młodszy z wnuków znanego i szanowanego profesora Juliusza Vargasa.
# Wychowany przez dziadka -jako jego ulubieniec-, jego rodzice zmarli gdy miał półroku.
# Należy do najbogatszej rodziny w regionie Puana.
# Wychowała się w starym, pięknym zamku, który należy do jego rodziny od pokoleń, pałac zlokalizowany jest w pobliżu Boftela.
# Jest młodszym bratem Lovino.
# Na głowie posiada niezwykły loczek, który jest jego sfera erogenną -rodzinna "przypadłość"- loczek znajduje się po prawej stronie głowy.
# Ma wielkie zdolności artystyczne, namalowane przez niego obrazy są niezwykle wspaniałe, co ciekawe niektóre obrazy namalowane przez niego są powieszone w jego zamku.
# Jego hobby to gotowanie, spanie i rysowanie
# Często w jego zdaniach pojawiają się włoskie słówka -swojego brata woła zawsze albo po imieniu albo adresuje go jako fratello -.
# Płynnie mówi w języku włoskim
# Na końcu prawie każdego zdania mówi "Ve~"
# Kocha makaron ponad wszystko, jego drugim ulubionym daniem jest pizza, lubi tez pomidory ale nie az tak jak jego brat, mimo młodego wieku pija czerwone wino.
# Nie lubi walczyć, woli pokojowe rozwiązania choć ma parę ciemnych tajemnic
# Lubi gdy mówi się na niego Feli
# Gdy przychodzi do ucieczki biega z prędkością światła
# Ma wiecznie przymknięte oczy przez co rzadko ukazuje swoje lśniące bursztynowe oczy
# Jego imię Feliciano znaczy "szczęśliwy" stąd może jego wiecznie optymistyczne podejście do życia
# Jako młodszy z braci w mafii po dziadku obejmie pozycję Dona w Puana
# Doskonale posługuje się wszelką bronią nosi ze sobą zawsze załadowany pistolet z dodatkowym magazynkiem a także nóż, jednak ta jest doskonale ukryta.
Pokemony Feliciano: Plusle Shellos(Różowy) Sneasel
Inne uwagi:A więc to będzie tak:

1.Chcę ciekawa grę
2. Chciałabym znajdować się w miłosnym trójkącie -Ja(Karen),Felicano,Lovino-
3. Duża ilość zdarzeń powiązanych z braćmi a raczej ich członkostwem w mafii
4. Walki ze złymi zespołami.
5. Proszę o przyjęcie mnie.
No to będą na razie wszystkie prośby.
A i tak wiem że opis Feliciano i Lovino jest podobny ale w końcu są braćmi. Pewnie się tego domyśliłaś ale chłopcy którzy weszli do pokoju to bracia Vargas.
A i tak dla uprzedzenia pisze że jestem dyslektykiem, ale staram się nie popełniać błędów i dwa razy sprawdzam pracę dodatkowo mam Firefox'sa więc większych błędów być nie powinno. Może mi się zdarzyć więcej błędów interpunkcyjnych, niż ortograficznych za które z góry przepraszam. Nie zamierzam się za tym chować więc jeśli znalazłabyś jakieś poważniejsze błędy, prosiłabym mnie upomnieć wtedy postaram się poprawić.

Załącznik: Bracia Vargas w stroju mafii

szczegóły..
Otrzymano 1 Pok/ów:
ShootingStar

5 Pok/ów

Rozwiń/Zwiń

16 Mar 2012 12:37
Karen

Za taką interpunkcję to powinno się mordować :fuj:! A tak bardziej serio - no pracy to czeka Cię na pewno sporo. Głównie nad tą interpunkcją, ale też nad paroma innymi rzeczami. Ale ze póxno, to średnio mi się je wymieniać chce.

Co chciałbym, żebyś zmieniła od teraz (bo to na pewno jest w Twoich możliwościach):
1. Nie pogrubiaj tekstu, to naprawdę beznadziejnie wygląda.
2. Spację stawia się przed i po myślniku, nie tylko po (jeden z nielicznych wyjątków wśród znaków interpunkcyjnych).
3. Staraj się stawiać przecinki przynajmniej w oczywistych miejscach, przed słowami takimi jak "który", "że", "by" itd. (mniejsza o to, że bywają wyjątki, i tak wyglądałoby to lepiej).

I jeszcze jedno: nie oczekuj ode mnie pisania po włosku, ja tego języka po prostu nie znam :P . No dobra, tyle: okres próbny. Trzy strony gry, byś pokazała mi, że na coś Cie stać mimo pewnych ograniczeń (dysleksja). A gra będzie, kiedy będzie, prawdopodobnie do niedzieli.

Odpowiedz do tematu