›  Universum
›  Strona główna
›  Forum
›  XIPOG PBF
›  ALBUM
›  Szybko! Blog

Autor Niestety - zamknięcie

19 Pok/ów

Rozwiń/Zwiń

Niestety - zamknięcie 17 Wrz 2011 12:04
Przykro mi - skorzystam z tej jakże zużytej już frazy, używanej często do wyrażania fałszywego smutku/współczucia. Nie tym razem.
Jestem szczera. Tak, po prostu.
Rezygnuję z prowadzenia sesji w klimacie Harry Potter, zanim jeszcze na dobre ją zaczęłam. Miałam wiele pomysłów, sporo planów, ale w głębi serca wiedziałam, że jeśli ta gra nie zacznie się przed końcem wakacji - nie zacznie się w ogóle.
Teraz będę się tłumaczyć. Przyznam, że myślałam o napisaniu dzisiaj innego posta, zawierającego moją całkowitą rezygnację ze stanowiska MG. Potem, a w zasadzie chwilę temu pomyślałam, że jeśli to zrobię, już nigdy nie wrócę. I będę żałować, jak żałuję wielu innych rzeczy, które zamknęłam zbyt szybko, zbyt łatwo, zbyt chętnie, ale to byłoby w porządku, bo minęło już sporo lat od czasu, gdy całym moim światem był PPS i już nigdy do tego momentu nie wrócę.
Kiedyś, może za niedługo, i tak to odejdę. Napiszę rzewną wiadomość o pewnej jedenastoletniej dziewczynce, która marzyła o tym, że pewnego dnia będzie pisać tak dobrze, że zostanie MG na Xipogu i której marzenie spełniło się - ale niestety, trochę zbyt późno.
Ale nie dziś. Dziś "tylko" zamknę sesję.

Przepraszam,
Chi

Rozwiń/Zwiń Sygnaturę

Odpowiedz do tematu